CV Стефанчук Юрій Дмитрович

Стефанчук Юрій Дмитрович

Дата народження:

Сімейний стан:

Місце народження:     

Місце проживання:  

Контактна інформація:

   

02 травня 1987 року

 

одружений

 с. Чернятин, Городенківський район

Івано-Франківська область

вул. Василя Стуса 13, кв. 8, м. Івано- Франківськ

тел.: 097-808-66-50

e-mail: stefanchuk.yurii@gmail.com

 

 

 

Освіта: повна вища.

У 2008 році з відзнакою закінчив Тернопільський національний економічний університет і отримав повну вищу освіту за спеціальністю ”Фінанси ” та здобув кваліфікацію спеціаліста з фінансів;

у 2012 році закінчив Тернопільський національний економічний університет і отримав повну вищу освіту за  спеціальністю  ”Державна служба” та здобув кваліфікацію магістра з державної служби.

Володіння мовами: українською, російською вільно, англійською читаю зі словником

Знання комп’ютера: упевнений користувач ПК (MSOfice, OutlookExpress, Internet), робота з різними типами електронних законодавчих баз.

Загальний стаж роботи: 15 років

З лютого 2009 року по серпень 2015 року перебував на державній службі.

Досвід роботи

 

З 28.10.2016 р. по теперішній час - Виконавчий директор Івано-Франківського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України».

 

Організовую та забезпечую впровадження реформи місцевого самоврядування, децентралізації та секторальних реформ. Надаю організаційну, методичну, правову інформаційну допомогу в утворенні міських, селищних, сільських об’єднаних територіальних громад. Відстоюю їх права, інтереси на законодавчому рівні та в органах державної влади. Сприяю розробці та реалізації стратегій соціально-економічного і культурного розвитку територіальних громад, бюджетній децентралізації, муніципальному менеджменту та   місцевій демократії. Налагоджую партнерські відносини з неурядовими вітчизняними та міжнародними  громадськими об’єднаннями та асоціаціями. Здійснюю промоцію децентралізації.

 

З березня 2016 р. по теперішній час - Регіональний консультант з бюджетних питань у Івано-Франківській області проекту «ПУЛЬС», який впроваджує Асоціація міст України за підтримки USAID.

 

Надаю органам місцевого самоврядування експертну допомогу щодо практичного застосування бюджетного законодавства, бюджетного процесу на місцевому рівні в умовах децентралізації.

 

З липня 2012 року   по  серпня 2015 року - Головний економіст відділу доходів та економічного аналізу управління доходів та фінансів галузей виробничої сфери  департаменту фінансів Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

 

Аналіз стану виконання планових показників державного бюджету по загальному та спеціальному фондах, забезпечення складання прогнозних розрахунків поступлень платежів до місцевих бюджетів області, обласного бюджету та державного бюджету.

 

З лютого 2009 року по липень 2012 року - Головний економіст відділу доходів та податкової політики управління доходів та фінансів галузей виробничої сфери в головному фінансовому управлінні Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

 

Ведення аналітичного обліку виконання планових показників доходів місцевих бюджетів в розрізі видів платежів районів і міст обласного значення. Підготовка аналітичних матеріалів Міністерству фінансів України, проектів рішень на засідання колегій обласної державної адміністрації та сесій обласної ради.

 

Професійні навички

 

З 19 по 30 вересня 2018 року - Стажування в рамках програми «Відкритий світ» за підтримки Конгресу США

 

Ознайомлення з особливостями місцевого самоврядування і муніципального управління міст Вашингтон та Сакраменто, специфікою роботи помічників сенаторів різних рівнів, які працюють в напрямках розвитку інфраструктури, охорони здоров’я, освіти, соціального захисту та забезпечення прав громадян.

 

З лютого по травень 2018 року - Експерт фахових майстерень проекту «ПУЛЬС», що  реалізовується Українською асоціацією районних та обласних рад за підтримки USAID

 

Проведення одноденних фахових майстерень в областях України з  практичного застосування бюджетного законодавства, ефективного бюджетного процесу на місцевому рівні.

 

З березня 2017 року по травень 2018 року - Експерт проекту «Партисипативна демократія та обгрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні» за підтримки Норвезької Асоціацієї місцевих та регіональних влад.

 

Стажування в  Норвезькій Асоціації місцевих та регіональних влад (м. Осло). Робота у п’яти засіданнях робочої групи з підвищення ефективності діяльності органів місцевого самоврядування у сфері фінансів (міста-обласного  значення та ОТГ).

 

З квітня по липень 2018 року - Експерт проекту «Партисипативна демократія та обгрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні» за підтримки МЗС Норвегії

 

Забезпечення фінансової прозорості та застосування програмно-цільового методу в органах місцевого самоврядування.

 

Додаткова інформація

Приймав участь у підготовці та розробці Перспективного плану формування територіальних громад Івано-Франківської області.

Розробляв пропозиції до державної програми розвитку Українських Карпат.

Розробляв пропозиції з проблемних питань місцевого самоврядування для розгляду на щорічних Українських муніципальних форумах за участю представників Європейського союзу.

Підготував для органів місцевого самоврядування та громадського сектору Каталог донорських ресурсів, програм ЄС та міжнародної технічної допомоги.

Особисті якості

Вміння працювати в команді, оволодівати креативними навиками управління. Відповідальний та цілеспрямований. Комунікабельний.

 

Всі права застережено ©2018-2021 Івано-Франківське регіональне відділення асоціації міст України