Делегація з Бурштина вивчала досвід Польщі

Протягом  перебування  у гміні Барцін (Miasto i Gmina Barcin)  делегація Бурштинської міської ради мала можливість ознайомитись з найважливішими інфраструктурними об’єктами міста: критий плавальний басейн, сучасний спортивний стадіон з комплексною інфраструктурою, вітрильна станція “Нептун” з водним обладнанням та прокатом велосипедів, міський будинок культури, міська бібліотека та головний медичний заклад міста.

Також представники делегації разом з бургомістром міста Барцін Міхалом Пенжаком та депутатами відвідали міський парк, новий дитячий садочок та початкову школу.

12 листопада представники офіційної делегації Бурштинської міської ради у Польщі відвідали одне з найбільших підприємств в м.Барцін –
Lafarge Polska. У 2015 року Lafarge об’єдналась зі швейцарською цементною компанією Holcim і офіційно запрацювала по всьому світі під назвою LafargeHolcim.

Дане підприємство є лідером у сфері будівельних матеріалів, тут виготовляється цемент, вапно, вапняковий порошок та асфальтові суміші. На підприємстві працює близько 200 людей, основні виробничі процеси автоматизовані.Під час робочої зустрічі директор компанії Marek Michalski ознайомив представників з інфраструктурою об’єкта, розповів про інноваційнійні технології, які використовує завод у своїй діяльності, а також про співпрацю підприємства з містом. В ході розмови з керівництвом компанії обговорили можливі шляхи залучення іноземних інвестицій в м. Бурштин.
Делегація з Бурштина вивчала досвід Польщі
Делегація з Бурштина вивчала досвід Польщі
Делегація з Бурштина вивчала досвід Польщі

Всі права застережено ©2018-2020 Івано-Франківське регіональне відділення асоціації міст України