Підписання меморандуму про співпрацю між Івано-Франківським РВ АМУ та Університетом Короля Данила

Між Івано-Франківським регіональним відділенням Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» та Університетом Короля Данила відбулося підписання меморандуму про співпрацю.

Підписання меморандуму передбачає розширення співпраці та зміцнення різнобічних зв’язків організацій, які разом розвиватимуть освіту, дозвілля, спорт, проводитимуть спільні заходи та обмінюватимуться досвідом.

Виконавчий директор Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України Юрій Стефанчук наголосив: «Сьогодні для ефективного розвитку місцевого самоврядування потрібна системна робота багатьох стейкхолдерів. Радий вітати нове партнерство з університетом Короля Данила та сподіваюся на надійну підтримку для громад Прикарпаття у їх розвитку. Впевнений, що найцінніший ресурс, за який варто сьогодні боротися, це кваліфіковані кадри та освічена молодь. Івано-Франківське РВ АМУ має досвід роботи з Прикарпатським національний університет імені Василя Стефаника та Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу, і це дозволило реалізувати десяток різноманітних ініціатив. Тому впевнено розпочинаємо нову співпрацю задля побудови сильного місцевого самоврядування на Прикарпатті».

Всі права застережено ©2018-2021 Івано-Франківське регіональне відділення асоціації міст України