ІФ РВ АМУ: День за днем

28, 30 січня

В ІФ РВ АМУ працювали адвокати Н. Шиманська та Б. Атаманюк, які комунікували з представниками ОМС, членами ІФ РВ АМУ з питань реєстраційної роботи, забезпечення законодавства щодо відкритості влади, відповідальності керівників підприємств та організацій в частині відповідей на запити органів місцевого самоврядування. Нагадаємо, що адвокати працюють з питань юридичного супроводу діяльності ОМС в ІФ РВ АМУ щовівторка та щочетверга.

29 січня

В ІФ РВ АМУ відбулася нарада з питань удосконалення роботи офісу в частині організаційної та комунікаційної роботи. Офіс-менеджер Д. Торконяк та експерт з комунікацій О. Процюк запропонували нові підходи щодо адміністрування сайту громад Прикарпаття та інформаційної роботи в територіальних громадах.

ІФ РВ АМУ: День за днем

30 січня

Відбулося перше у цьому році засідання профільної секції секретарів місцевих рад ІФ РВ АМУ. На засіданні, в якому взяв участь голова ІФ РВ АМУ, Івано-Франківський міський голова Р. Марцінків та на якому модерував виконавчий директор ІФ РВ АМУ Ю. Стефанчук обрано нового голову секції -В. Синишина, секретаря Івано-Франківської міської ради. А. Деркач, експерт з юридичних питань спільно із учасниками секції у практичній формі розглядали важливі аспекти Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

31 січня

М. Скиданюк, експерт з впровадження стратегій та розвитку мав робочу зустріч в рамках ІІІ конкурсу проєктних пропозицій програми транскордонного співробітництва «Угорщина – Словаччина – Румунія – Україна» 2014 – 2020 рр.

 

Виконавчий директор ІФ РВ АМУ Ю. Стефанчук спільно з експертами вивчили стан поступлення акцизного збору з пального  в бюджети органів місцевого самоврядування. У разі встановлення фактів зменшення таких надходжень, рекомендовано органам місцевого самоврядування направляти свої зауваження КМУ.

ІФ РВ АМУ: День за днем

03 лютого

Виконавчий директор ІФ РВ АМУ Ю. Стефанчук взяв участь у черговому засіданні міжвідомчої регіональної групи по боротьбі з нелегальним обігом і роздрібною торгівлею пальним, під головуванням заступника голови Івано-Франківської ОДА В. Івасика. Представники відповідних обласних служб та правоохоронних органів акцентували увагу на координації дій щодо перевірок та недопущенні

відкриття нових нелегальних АЗС.

ІФ РВ АМУ: День за днем

В Івано-Франківській міській раді відбулося нагородження команди Івано-Франківської міської ради, яка перемогла на турнірі з футзалу між командами органів місцевого самоврядування ряду областей в м. Кам’янець- Подільську, приуроченому Дню Соборності України.

Всі права застережено ©2018-2021 Івано-Франківське регіональне відділення асоціації міст України