ІФ РВ АМУ: День за днем

18 -22 лютого

М. Скиданюк, експерт з впровадження стратегій та розвитку та К. Хітер, волонтер Корпусу Миру взяли участь у тренінгу «Проектний менеджмент», який відбувся в місті Ірпіні за сприяння Корпусу Миру США в Україні.

ІФ РВ АМУ: День за днем

20 - 22 лютого

Експертами ІФ РВ АМУ проводилися консультації з представниками громад – партнерів, органів виконавчої влади з «Концепції АМУ щодо змін до Конституції України в частині місцевого самоврядування та територіальної організації влади», схваленої на засіданні Правління АМУ 18 лютого 2020 року.

 

ІФ РВ АМУ: День за днем

ІФ РВ АМУ: День за днем

21, 24 лютого

Експерт з юридичних питань А. Деркач та адвокат Б. Атаманюк з робочими поїздками побували в Коломийській міській ОТГ та Новицькій сільській ОТГ. Спільно з Коломийським міським головою І. Слюзарем та головою Новицької сільської ОТГ М. Срібняком, активом, посадовими особами місцевого самоврядування обговорено питання щодо надання адвокатських послуг громадам,  а також змін до Конституції України в частині децентралізації.

 

 

 

 

 

 

21 лютого

В ІФ РВ АМУ обговорено питання захисту економічних інтересів громад. Враховуючи проблематику, передбачено з цього напрямку діяльності на початку березня провести в м. Івано-Франківську практикум на який будуть запрошені юристи громад.

23 лютого

Виконавчий директор ІФ РВ АМУ Ю. Стефанчук взяв участь у відкритті ЦНАПу Івано-Франківської міської ради в с. Підлужжя. Жителі громади зможуть отримувати тут понад 100 видів найзатребуваніших адміністративних послуг.

Всі права застережено ©2018-2021 Івано-Франківське регіональне відділення асоціації міст України