Онлайн-конференція «ICMA 2020 UNITE»

23-26 вересня 2020 року міжнародна асоціація «ICMA» (International City/County Management Association) проводить щорічну конференцію «ICMA 2020 UNITE» - подію, яка буде проходити у форматі віртуальної конференції. «ICMA» - це провідна у світі асоціація професійних керівників міст та округів та інших службовців, які обслуговують органи місцевого самоврядування. Цього року ICMA докладає значних зусиль, щоб провести онлайн-захід світового класу для членів ICMA, філій та всіх потенційних учасників по всьому світу. До участі в заході запрошуються керівники, менеджери, персонал та усі, кому цікава тематика муніципального управління.

На додаток до загальних конференцій та заходів для шикрокої аудиторії, ICMA організовує спеціальні сесії для різних регіонів та країн, які пропонуються у відповідний день та в зручний для учасників час. Як частина UNITE, ICMA прагне використовувати свої глобальні відносини, пропонуючи проведення конференцій за трьома міжнародними напрямами ("треками"):  Європа / Африка; Азія; Латинська Америка та Карибський басейн.
Досліджувані теми конференції включають:
  • Керівництво та управління під час кризи.
  • Охорона здоров'я, водопостачання, санітарія, гігієна та безпека харчових продуктів.
  • Технологічні інновації та моделі; альтернативні підходи до надання послуг.
  • Формування доходів, бюджет та управління державними фінансами.
  • Справедливість, включеність та різноманітність.
  • Стійкість, управління надзвичайними ситуаціями та громадська безпека.
  • Громадянське здоров’я та участь громади.

Детальніше ознайомитися з програмою сесій конференції та спікерами для напрямів - "треків" можна на веб-сайті Unite

Звертаємо увагу! Цього року, щоб охопити ширшу аудиторію, організатори створили глобальну конференцію із спікерами з усього світу та відмовилися від плати за реєстрацію на онлайн-заході для всіх учасників за межами Північної Америки. Усі реєстранти матимуть доступ до всіх сесій конференції (понад 100 сесій), включаючи регіональні треки. Якщо учасник не зміг долучитися до сесії в прямому ефірі, він зможе переглянути її до кінця цього календарного року. Організатори зазначають, що це чудова можливість для участі громад-членів Асоціації міст України та професійної мережі: спеціалістів з місцевого самоврядування, студентів, академіків, щоб вони скористалися додатковою реєстрацією та стали учасниками онлайн-конференції.

Також на додаток до навчальних сесій, у програму конференції включені цифровий виставковий зал, надихаючі доповіді лідерів зі світової сцени (наприклад, Конні Хедегор на відкритті треку E/A), та захоплюючі розважальні заходи (наприклад, концерт Шеріл Кроу).

 

Реєстрація:

► Посилання: https://unite.icma.org/registration/

 Для реєстрації необхідно або скористатися своїм обліковим записом ICMA, або створити його. Слід зазначити, що користувачу не потрібно бути учасником ICMA, щоб створити обліковий запис, адже це можна зробити, додавши електронний лист і створивши пароль на сайті .

 У реєстраційній формі слід ввести інформацію, включаючи адресу, та обрати «глобальний учасник», щоб зареєструватися безкоштовно.

 Необхідно дотримуватися інструкцій на сторінці реєстрації.

 

Контакти:

Berna Öztekin-Günaydın

Program Manager
Global Programs Team

202 962 3634 - office

 

Детальніше про ICMA

Детальніше про конференцію «ICMA 2020 UNITE»

 

Всі права застережено ©2018-2021 Івано-Франківське регіональне відділення асоціації міст України