На запобігання поширенню COVID-19 витрачено 1,965 млрд грн місцевих бюджетів

"На запобігання поширенню коронавірусу витрачено понад 2,6 млрд грн бюджетних коштів" – повідомляє Міністерство фінансів України. 
Міністерство фінансів України продовжує проводити моніторинг бюджетних видатків на придбання розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів товарів, необхідних для здійснення заходів із боротьби з коронавірусом. 
За даними Держказначейства, до 28 травня 2020 року включно, за рахунок бюджетів усіх рівнів здійснено платежів на суму 2,62 млрд грн, з яких: 658 млн грн – з держбюджету та 1, 965 млрд грн – з місцевих бюджетів.
Загальна сума зареєстрованих бюджетних зобов'язань за всіма закупівлями товарів і послуг для боротьби з COVID-19 становить понад 3,4 млрд грн (934 млн – державний бюджет, 2 484 млн грн – місцеві бюджети).
Детальніше зі структурою касових видатків за період з 1 березня по 28 травня 2020 року включно можна ознайомитись на інфографіці.
Крім того, усі бажаючі можуть долучатися до моніторингу бюджетних видатків на веб-порталі використання публічних коштів (https://spending.gov.ua/) та на веб-порталі бюджету для громадян (https://openbudget.gov.ua/). 

Всі права застережено ©2018-2020 Івано-Франківське регіональне відділення асоціації міст України