Медикам Прикарпаття передали засоби індивідуального захисту

У рамках проєкту «Засоби індивідуального захисту для медичних працівників в Івано-Франківській області», який реалізує Українська ініціатива зміцнення громадської довіри (UCBI) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у партнерстві з Івано-Франківською облдержадміністрацією, медикам Прикарпаття передали засоби індивідуального захисту, загальною вартістю понад 1 мільйон 300 тисяч гривень.

За словами першого заступника голови обласної державної адміністрації Марії Савки, над реалізацією проєкту з боку обласної державної адміністрації працювали радник голови облдержадміністрації Леся Круп’як та департамент охорони здоров’я ОДА. Завдяки проєкту заклади охорони здоров’я області отримають респіратори FFP3, одноразові захисні костюми, одноразові медичні маски, шапочки, бахіли та захисні щитки для обличчя.

«Реалізація цього проєкту є надзвичайно важливою для області, особливо у час пандемії коронавірусу, адже дає можливість забезпечити медичних працівників, які щоденно перебувають у зоні ризику, засобами індивідуального захисту, - підкреслила Марія Савка. – Висловлюємо щиру вдячність представникам проекту за надання допомоги та сподіваємося на подальшу співпрацю».

Марія Савка також додала, що Івано-Франківщина вже має успішний досвід співробітництва з представниками Агентства США з міжнародного розвитку. Так, за їхньої підтримки цього року було відкрито 16 кімнат відпочинку для медичного персоналу в 11 районах області.

За словами регіонального представника проєкту Яромира Удода, до початку пандемії COVID-19 їхня основна співпраця базувалася на наданні допомоги грамадським організаціям. Однак, коли виникла гостра потреба у забезпеченні медичних працівників засобами індивідуального захисту, учасники проєкту зосередили увагу на підтримці лікарів.

«Дізнавшись від обласної державної адміністрації про потребу у засобах індивідуального захисту для медичних працівників, ми скомунікували із донорами щодо придбання масок, захисних костюмів та щитків, - зазначив Яромир Удод. - Сьогодні ми передали першу партію технічної благодійної допомоги медикам Прикарпаття, невдовзі очікується чергова передача медичних засобів».

Джерело: https://galychyna.if.ua/

Всі права застережено ©2018-2020 Івано-Франківське регіональне відділення асоціації міст України