АМУ включена до складу Координаційної ради з питань реалізації Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд»

Асоціація міст України вперше буде представлена в складі Координаційної ради з питань реалізації в Україні Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд».
Слід зазначити, що АМУ активно долучалася до розробки плану дій із впровадження Ініціативи “Партнерство “Відкритий Урядˮ у 2021 – 2022 роках (ознайомитися детальніше за посилання 1посилання 2посилання 3посилання 4).
У квітні ж 2021 року був оголошений конкурс з обрання семи членів від громадськості до складу Координаційної ради з питань реалізації в Україні Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд». Згідно умов конкурсу, до складу Координаційної ради увійшли перші 7 кандидатів, серед яких і експертка АМУ з правових питань Інна Скляр.
Для участі у конкурсі представники інститутів громадянського суспільства мали подати заявки, що включали мотиваційний лист, пропозиції щодо розвитку Ініціативи в Україні на найближчі два роки та опис попередньої діяльності, пов’язаної з реалізацією Ініціативи, підтверджений посиланнями на відповідні публікації в Інтернеті, звіти про діяльність інституту громадянського суспільства, повідомлення у засобах масової інформації тощо.
Подані заявки пройшли оцінювання представниками міжнародних організацій (Програма розвитку ООН в Україні, Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ), Офіс Ради Європи в Україні, Національний демократичний інститут (NDI) в Україні, Innovating Governance Association (Австрія). Оцінювання проводилося за шкалою від 0 до 10 балів,  що складалися з оцінки: мотиваційного листа (1 – 2 бали); пропозицій щодо розвитку Ініціативи в Україні на найближчі 2 роки (1 – 4 бали); попередньої діяльності в рамках Ініціативи (1 – 4 бали).
Детальніше про реалізацію Ініціативи в Україні можна дізнатися на Урядовому порталі та на сторінці Ініціативи у мережі Фейсбук.

Довідково. Координаційна рада з питань реалізації в Україні Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» утворена відповідно до постанови Уряду від 13 червня 2012 р. №671. Основними завданнями Ради є сприяння координації заходів з реалізації Ініціативи та залучення інститутів громадянського суспільства до її впровадження. До складу Ради мають входити 7 представників від органів виконавчої влади та 7 представників від громадськості, обраних на конкурсних засадах.

Всі права застережено ©2018-2021 Івано-Франківське регіональне відділення асоціації міст України