Асоціація міст України об’єднує вже 1002 громади

 

31 грудня 2022 року Правління Асоціації міст України підтримало рішення п’яти місцевих рад про їх входження до складу Асоціації.

Сьогодні Асоціація міст України об'єднує 1002 громади, які працюють через чотири палати: великих, середніх, малих міст, селищ і сіл.

Фахівці громад - членів Асоціації міст України працюють в галузевих секціях, за напрямками своєї діяльності, яких є 15.

З 24 лютого 2022 року Асоціація міст України сформувала власне правило — бути першою там, де потрібно.
Першою почала організовувати гуманітарну допомогу з західних областей на північ, схід і південь, допомагаємо всім, хто потребує підтримки і хто хоче допомогти.
Першою розпочала допомагати евакуйовувати людей з-під обстрілів і їх розміщувати.

Потреби в генераторах ми почали формувати весною, очищення води в Миколаєві допомагали налаштувати з першими партіями міжнародної допомоги.
Міжнародний форум, присвячений відродженню України, Асоціація міст України провела в Києві вже 02.06.22.
Асоціація міст України ініціювала допомогу членам Київської агломерації від Києва, а далі — громадам Чернігівської області та Херсону.

Ми пам’ятаємо тих, хто загинув і боремось за кожного викраденого голову громади.
Разом з нами весь світ, — ми стали співорганізаторами Європейського Альянсу за відновлення України та ведемо різні проєкти, щоб забезпечити допомогою громади від міжнародних партнерів.

Асоціація міст України продовжує щоденно працювати над проєктами урядових і парламентських рішень та відстоює позицію місцевого самоврядування перед всіма органами центральної влади.

Саме тому членів Асоціації міст України стає щороку більше — було 35 міст на початку відновлення Незалежності України у 1992 році, 
969 громад на початку 2022 року, 
а зараз — 1002 громади!

Ми працюємо, гуртуємось, перемагаємо та готуємось відновлювати, розвивати Україну після нашої Перемоги, — спільними зусиллями!

Всі права застережено ©2018-2023 Івано-Франківське регіональне відділення асоціації міст України