“Потребуєш-візьми, можеш – поклади” : у Брошнів-Осаді стартувала благодійна акція

З ініціативи БО «БФ«Серце Марії», за сприяння керівництва селищної ради Брошнів-Осадської ОТГ та мережі супермаркетів «Наш Край» у селищі Брошнів-Осада розпочалася акція милосердя під мотивуючим гаслом “Потребуєш-візьми, можеш – поклади”.

Соціальну акцію розпочали із благословення о.Олега Ангельчука (УГКЦ). Очільник Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів висловив слова вдячності тим людям, які долучились до цієї благородної справи. Після цього всі присутні наповнили соціальну поличку різноманітними продуктами та солодощами.

Так, кожен бажаючий може залишити на поличці під такою вивіскою будь-які продукти, а люди, які опинилися у складних життєвих обставинах, можуть взяти звідти те, що забажають. “Потребуєш-візьми, можеш – поклади” –мета акції допомогти потребуючим.  

Благодійна акція уже діє у Івано-Франківську, Луцьку, Полтаві, Львові, Тернополі та інших містах. «Соціальні полички» розміщуються в основному у супермаркетах, магазинах з ініціативи чи погодження їхніх власників. Відвідувачі крамниць, купуючи продукти для себе, водночас можуть придбати якийсь додатковий товар та залишити його тут на поличці для малозабезпечених. 

 

Джерело: http://firtka.if.ua/blog/view/potrebuiesh-vizmi-mozhesh-pokladi-u-broshniv-osadi-startuvala-blagodiina-aktsiia

Всі права застережено ©2018-2019 Івано-Франківське регіональне відділення асоціації міст України