Як проходить акція “Відповідальний пішохід” в м. Івано-Франківську

15 травня по всій Україні проходить акція “Відповідальний пішохід”, мета якої – привернути увагу пішоходів до дотримання елементарних правил під час переходу проїзної частини.

Поліціянти Івано-Франківська теж долучились до цієї акції. Попереджувальні знаки намалювали на пішохідному переході, що знаходитися на перетині вулиць Незалежності-Лепкого. Тут з’явився знак про те, що потрібно зняти навушники, а також напис “Візьми дитину за руку”.

Начальник управління патрульної поліції в області Олег Костенко розповідає, що також виготовили інші спеціальні макети, які закликають людей не дивитись у телефон, коли переходиш дорогу, чи, що потрібно звернути увагу на велосипедиста, інформує “Галка”.

“Наші люди звикли, що якщо це пішохідний перехід, то можна не звертати увагу на машини. А молодь часто взагалі не відриває очей від гаджетів”, – додає Костенко.

Якщо люди підтримують дану акцію, то поліція готова зробити такі написи на всіх переходах міста. Особливо біля шкіл та дитячих садочків.
Сьогодні ж такі написи та малюнки ще з’являться на перетині Незалежності-Мельника, Незалежності-Бандери та на вулиці Коновальця біля обласної дитячої лікарні.

До слова, нині небайдужі мешканці Івано-Франківська долучились до акції та допомогли поліціянтам наносити малюнки.

Більше фото за посиланням: http://galka.if.ua/znimi-navushniki-frankivciv-malyunkam/?fbclid=IwAR0kFy2-CanVNOQTd2Mv5cqmpFhB-XJM14hcWhbgC4puZjCEf3hEAWHUq1s

Всі права застережено ©2018-2019 Івано-Франківське регіональне відділення асоціації міст України