Мережа креативних міст ЮНЕСКО запрошує нових учасників долучатися до ініціативи

Міністерство культури України пропонує міським головам ініціювати участь міста у конкурсі на приєднання до Мережі креативних міст ЮНЕСКО та долучитися до процесу розробки й подання конкурсної заявки.
Для роз’яснення процедури подання конкурсної заявки на включення міста до Мережі Міністерство культури України розробило відповідні методичні рекомендації, які доступні тут.
Міністерство запрошує ознайомитися з рекомендаціями та розглянути можливість участі міст у конкурсі.
В разі виникнення питань звертатися до державного експерта Директорату креативних індустрій Луізи Мороз, тел.: (044)234-40-94, e-mail: luiza.moroz@mincult.gov.ua.
 
Довідково
Мережа креативних міст ЮНЕСКО (UNESCO Creative Cities Network (UCCN)) заснована в 2004 році. Вона покликана сприяти міжнародній співпраці між містами, які інвестували в культуру та творчість і визнають ці сфери прискорювачами сталого розвитку міста. Наразі вона налічує 180 креативних міст з 72 країн світу. Членство в міжнародній мережі сприяє обміну інноваційним досвідом, налагодженню партнерських контактів, розкриттю туристичного потенціалу міст, розвитку креативних індустрій, інтеграції українських міст у європейський культурний простір.

 

Всі права застережено ©2018-2019 Івано-Франківське регіональне відділення асоціації міст України