У Креховичах на Рожнятівщині відкрили нову амбулаторію

Влада повинна системно і якісно підходити до покращення умов медичної галузі. На цьому наголосив Віталій Федорів під час відкриття новозбудованої амбулаторії монопрактики сімейної медицини в селі Креховичі Брошнів-Осадської ОТГ Рожнятівського району. Про це повідомили в пресслужбі Івано-Франківської ОДА.

«Незважаючи на ряд об’єктивних умов, зокрема, через поширення коронавірусного захворювання, червневі повені, ми рухаємося вперед, відкриваючи нові заклади, будуючи нові дороги, - зазначив очільник області. - Реформа децентралізації дозволила впровадити нові форми роботи та вперше за роки незалежності у цьому селі відкрити новозбудований об’єкт. З наступного року 62 об’єднані територіальні громади області перейдуть на прямі міжбюджетні відносини, що дозволить їм впевнено розвиватися».

У Креховичах на Рожнятівщині відкрили нову амбулаторію

Віталій Федорів зазначив, що в рамках програми «Доступна медицина» в області заплановано спорудження 38 амбулаторій. І хоча у цьому році вона буде завершена, ОТГ матимуть змогу надалі самостійно визначати пріоритети.

В амбулаторії села Креховичі уже встановлено систему водопостачання, опалення, водовідведення автоматичну пожежну сигналізацію. На відведеній земельній ділянці присутній благоустрій. Стоянки загального користування та для мало мобільних груп населення розташовані на території. Навколо будівлі запроектовані під’їзні дороги для пожежних машин. Кошторисна вартість об’єкту становить близько шести мільйонів гривень.

 

Джерело: https://galychyna.if.ua/

Всі права застережено ©2018-2023 Івано-Франківське регіональне відділення асоціації міст України