У Спаській об’єднаній громаді, що на Рожнятівщині, відкрили сучасний Центр надання адміністративних послуг

У Спаській об’єднаній громаді, що на Рожнятівщині, відкрили сучасний Центр надання адміністративних послуг. 

Відтепер місцеві жителі, а їх понад три тисячі, отримуватимуть понад сотню адмінпослуг. Про це повідомив голова громади Микола Медвідь, інформують у пресслужбі Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття. 

«За кошти з місцевого бюджету здійснили капітальний ремонт приміщення, а за підтримки програми «U-LEAD з Європою» придбали меблі. Невдовзі міжнародна програма ще забезпечить нас необхідною комп’ютерною технікою та спеціалізованим програмним забезпеченням», – сказав він. 

Микола Медвідь зазначив, що обслуговуватимуть жителів громади п’ять реєстраторів, один з них працюватиме відділено – на старостинському окрузі. 

«Жителі нашої громади отримуватимуть якісні адміністративні, соціальні, комунальні, земельні, нотаріальні послуги», – підкреслив очільник ОТГ.

За словами Медвідя, приміщення площею 156 м. кв. адаптоване для людей з особливими потребами. У ньому, зокрема, встановлені пандуси, облаштований туалет з ручками, а для зручного переміщення інвалідних візочків забезпечили розширення дверних отворів на 90 см.

«Реформа виправдовує очікування. Основним принципом децентралізації є наближення публічних послуг. Приємно, що відсьогодні такі послуги зможуть отримувати й жителі моєї громади», – підсумував Микола Медвідь.

У Спаській об’єднаній громаді, що на Рожнятівщині, відкрили сучасний Центр надання адміністративних послуг

Всі права застережено ©2018-2022 Івано-Франківське регіональне відділення асоціації міст України