ІФ РВ АМУ: День за днем

18 листопада

ІФ РВ АМУ: День за днемВиконавчий директор ІФ РВ АМУ Юрій Стефанчук взяв участь у робочій нараді керівництва ОДА та керівників структурних підрозділів з питань моделювання мережі публічних сервісів і послуг з метою наближення їх до громадян у сферах освіти, культури, охорони здоров’я, надзвичайних ситуацій, соціального захисту та інших. 

 

19 листопада

ІФ РВ АМУ: День за днем Експерт ІФ РВ АМУ Андрій Деркач в Переріслянській сільській ОТГ в рамках виїзної консультації надавав методичну допомогу місцевим управлінцям з питань організаційно-кадрової роботи, ведення електронного документообігу, відкритості та публічності в діяльності.

 

20 листопада

ІФ РВ АМУ: День за днемВиконавчий директор ІФ РВ АМУ Юрій Стефанчук, регіональний консультант з впровадження стратегій та розвитку Микола Скиданюк та волонтер Корпусу Миру Клей Хітер в Обертинській селищній раді мали робочу зустріч із селищним головою Віктором Хамутом. Обговорено питання проектного менеджменту, налагодження співпраці з громадськими організаціями та асоціаціями Республіки Польща.

 

 

 

21 листопада

ІФ РВ АМУ: День за днем Експерт з юридичних питань Андрій Деркач взяв участь у засіданні «круглого столу»: «Смарт спеціалізація: результат співпраці влади, бізнесу, науки та громадськості». Інноваційна система прийняття рішень на місцевому рівні щодо формування  регіональної спроможності і розвитку соціально-економічного потенціалу територій складає основу Стратегії розвитку ІФ РВ АМУ до 2025 року.

 

 

 

20, 22 листопада

ІФ РВ АМУ: День за днем

ІФ РВ АМУ: День за днемІФ РВ АМУ постійно практикує спільні виступи в ЗМІ з народними депутатами України, керівниками органів місцевого самоврядування, експертами. На тижні, що минув, виконавчий директор ІФ РВ АМУ Ю. Стефанчук на ОТБ «Галичина» взяв участь у передачі «Про головне в деталях» з народним депутатом України З. Андрійовичем та Богородчанським селищним головою Р. Зарембою. З очільником Богородчанщини виконавчий директор ІФ РВ АМУ взяв участь і в передачі на суспільному мовнику UA: Карпати «Тема дня. Радіовимір» 

 

22 листопада

ІФ РВ АМУ: День за днем Регіональний консультант з впровадження стратегій та розвитку Микола Скиданюк та волонтер Корпусу Миру Клей Хітер взяли участь у ІІІ Міжнародній конференції з інклюзивного розвитку бізнесу «На шляху до сталого фінансування». Захід був приурочений виробленню моделів співпраці громад з різними структурами щодо соціальнро-економічного розвитку. Яскравим прикладом такої співпраці є Івано-Франківська та Бурштинська міські ради.

 

 

 

 

22, 25 листопада

Виконавчий директор Ю. Стефанчук та експерт з юридичних питань А. Деркач приймали участь у складі робочої групи ОДА з питань вироблення доповнень та змін до перспективного плану формування ОТГ Івано-Франківської області. Зміни до документу здійснюються у відповідності до нових методик Міністерства розвитку громад та територій України


Всі права застережено ©2018-2021 Івано-Франківське регіональне відділення асоціації міст України