У Білоберізькій ОТГ придбали новий сміттєвоз

Білоберізька об'єднана територіальна громада отримала новий сміттєвоз DAF CF 85 460. Майже мільйон гривень виділено з обласного фонду охорони навколишнього середовища на придбання вантажного автомобіля.

Про це у коментарі повідомив голова громади Дмитро Іванюк, інформують у пресслужбі Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття.

За його словами, спецавтомобіль обслуговуватиме не лише територію громади, а й території прилеглих сіл Верховинщини.

"Проблема вивозу сміття на Верховинщині посідає чи не найважливіше місце. У районі велика протяжність між населеними пунктами. Підприємство, котре займається транспортуванням сміттям у селищі Верховина, на жаль, не може забезпечити вивезення ТПВ з усіх сіл району. Тому завдяки обласній програмі до громади вдалось закупити новий сміттєвоз. Його вартість становить близько мільйона гривень. Вантажний автомобіль вже передано на баланс Білоберізького комунального підприємства. Придбання сучасної техніки сприятиме якісному наданню комунальних послуг не лише жителям нашої громади, а й людям з інших прилеглих сіл, котрі не входять до складу ОТГ», — наголосив Дмитро Іванюк.

При цьому голова Білоберізької ОТГ висловив подяку очільнику обласної ради Олександру Сичу, заступнику голови облради, депутату ОР від Верховинщини Сергію Басарабу, начальнику управління екології та природних ресурсів ОДА Андрію Пліхтяку та усьому депутатському корпусу обласної ради за сприяння у придбанні сміттєвоза.

Водночас Дмитро Іванюк додав, що за підтримки Програми "Dobre" до громади невдовзі планують закупити 63 контейнери та звести 21 майданчик із сортуванням сміття.

Голова громади підкреслив, що нині розглядаються різні варіанти та ведуться домовленості щодо вивезення твердих побутових відходів на сміттєві полігони області.

Посадовець переконаний, що таким чином можна буде мінімізувати ризики екологічних небезпек у гірських населених пунктах.

З-поміж іншого, Дмитро Іванюк зазначив, що завдяки децентралізації з’являються нові можливості та шляхи розв'язання проблем з ТПВ. Він зазначив, що його громада вже уклала договір про Міжмуніципальне співробітництво з Усть-Путильською ОТГ Чернівецької області щодо напрацювання спільних кроків.

«Обопільна діяльність між громадами сприятиме розв'язанню проблем зі сміттям», — резюмував Дмитро Іванюк.

 

Джерело: http://www.blitz.if.ua/news/u-biloberizkiy-otg-pridbali-noviy-smittevoz?fbclid=IwAR2W-eajPHY3bnBhX7R7Bj21RCWuw-16nafKFKE6cVFlxuVx5cMwvg1TkF4

Всі права застережено ©2018-2020 Івано-Франківське регіональне відділення асоціації міст України