ЧИСТА ГРОМАДА – ЗАПОРУКА БЕЗПЕЧНОГО ЖИТТЯ (Ямницька ОТГ)

Ямницька ОТГ стала переможцемконкурсного відбору  ініціатив місцевих карпатських громад, який проводиться Асоціацією ЄВРОРЕГІОН “КАРПАТИ – УКРАЇНА”.

   Прийом заявок тривав з грудня 2018 р. по березень 2019-го і охоплював чотири області: Львівську, Закарпатську, Івано-Франківську та Чернівецьку. Зі 142-х поданих заявок переможцями стали 35, серед яких і проект від Ямницької ОТГ “ЧИСТА ГРОМАДА” у пріоритеті “Збереження природної спадщини”.

   В рамках реалізації проекту населені пункти ОТГ отримають інформаційні буклети про роздільний  збір сміття (папір, скло, пластик) та сміттєві контейнери на суму 248 000 гривень. На території сіл Ямниця, Павлівка, Сілець і Тязів у громадських місцях біля основних важливих об’єктів будуть облаштовані майданчики для сміття, а також буде впроваджена інформаційна кампанія серед населення щодо його роздільного збору і поводження з твердими побутовими відходами.

Джерело: https://yamnytsya-otg.if.ua/2019/05/chysta-hromada-zaporuka-bezpechnoho-zhyttya/?fbclid=IwAR2T_yUArGBkMFum-GhkdikwY4AoRMgTjhNxa4HU3oVsIXxP5Edw5tA4DBA

Всі права застережено ©2018-2021 Івано-Франківське регіональне відділення асоціації міст України