ІФ РВ АМУ: День за днем

25 – 29 листопада 

ІФ РВ АМУ: День за днем

Виконавчий директор ІФ РВ АМУ Юрій Стефанчук та консультант з юридичних питань Андрій Деркач брали участь у засіданні міжвідомчої регіональної робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративного - територіального устрою базового та районного рівнів. З огляду на те, що у 2020 році завершується процес реформування місцевого самоврядування, важливим є формування змін та доповнень до перспективного плану утворення територіальних громад області, з урахування їх специфіки. Ю. Стефанчук з цих питань побував також у місті Коломия та смт. Богородчани.

 

28 листопада 

ІФ РВ АМУ: День за днем

ІФ РВ АМУ спрямувало рекомендації органам місцевого самоврядування щодо алгоритму дій з відстоювання позицій з повернення коштів субвенції на соціально-економічний розвиток, позаяк ці кошти в сумі 163,1 млн. грн. не повернуто громадам з часу прийняття постанови Кабміну від 10.07.2019 року.  № 500. Це негативно відбивається на розвитку територій, завершенні робіт на об’єктах соціально-культурного призначення.

2 грудня виконавчий директор ІФ РВ АМУ Юрій Стефанчук з відповідним листом щодо цих коштів звернувся до голови облдержадміністрації Дениса Шмигаля, відстоюючи таким чином інтереси громад, як це передбачено Статутними документами АМУ.

29 листопада

виконавчий директор Юрій Стефанчук та волонтер Корпусу Миру Клей Хітер мали робочу зустріч з першим прорекром Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу О. Мандриком. Було обговорено питання в контексті реалізації Стратегії розвитку АМУ та проєктної діяльності, реалізації Меморандуму про співпрацю між ІФ РВ АМУ ІФНУНГ.

29 листопада

ІФ РВ АМУ: День за днем

Менеджер офісу ІФ РВ АМУ Діана Торконяк взяла участь в інформаційно-консультативній зустрічі, яку організував проєктно-освітній центр «Агенти змін» Прикарпатського національного  університету ім. В. Стефаника. Йшлося про особливості другого конкурсу відбору проєктів регіонального розвитку за підтримки ЄС.

 

 

26-29 листопада 

ІФ РВ АМУ: День за днем
ІФ РВ АМУ: День за днем

 

Регіональний консультант з впровадження стратегій та розвитку ІФ РВ АМУ Микола Скиданюк взяв участь у міжнародній конференції «Правові та практичні інструменти захисту річок», яка проходила у столиці Боснії і Герцеговини, місто Сараєво. Перед представниками Балканських країн, Чехії,  Молдови М. Скиданюк поділився досвідом щодо збереження малих рік в Карпатському регіоні басейну Дністра.

 

Всі права застережено ©2018-2020 Івано-Франківське регіональне відділення асоціації міст України