ІФ РВ АМУ: День за днем

ІФ РВ АМУ: День за днем

11 лютого

Виконавчий директор ІФ РВ АМУ Ю. Стефанчук взяв участь у Третій робочій зустрічі з питань розвитку «Асоціації міст України» в м. Києві, яку організували Конгрес місцевих та регіональних влад Європи в рамках проєкту «Посилення демократії та довіри на місцевому рівні в Україні». Захід проводиться в рамках Плану Дій Ради ЄС для України на 2018 – 2021 рр.

ІФ РВ АМУ: День за днем

 

 

 

 

М. Скиданюк, експерт з впровадження стратегій та розвитку у м. Кошице (Словаччина) мав робочі зустрічі в департаменті стратегічного розвитку. Спільно з начальником департаменту Р. Дохлі, старостою м. Кошице - Захід М. Врчота, старостою м. Кошице – Тягановице          Я. Нігутом обговорено питання співпраці з питань економічного розвитку та природоохоронної діяльності.

ІФ РВ АМУ: День за днем

 

 

 

 

12 лютого

В Нижньовербізькій сільській ОТГ в рамках виїзного дня ІФ РВ АМУ «Громада пропонує – ІФ РВ АМУ допомагає і сприяє» працювали виконавчий директор ІФ РВ АМУ Ю. Стефанчук, експерт з юридичних питань А. Деркач, адвокат Б. Атаманюк. Спільно з головою місцевої ОТГ Я. М’якущаком обговорено питання подальшої співпраці.

ІФ РВ АМУ: День за днем

 

 

 

 

 

 

В Яблунівській селищній ОТГ експерт з юридичних питань А. Деркач, офіс-менеджер Д. Торконяк взяли участь у тренінгу «Маркетинг для донорів», за підтримки проєкту ПРОМІС. Модерував на заході волонтер Корпусу Миру Клей Хітер, в якому взяли участь проєктні менеджери громад.

ІФ РВ АМУ: День за днем

 

 

 

 

 

 

 

14 лютого

Виконавчий директор ІФ РВ АМУ Ю. Стефанчук взяв участь у відкритті ЦНАПу Тлумацької  міської ОТГ. Тут передбачається надання понад 200 адміністративних послуг

Всі права застережено ©2018-2021 Івано-Франківське регіональне відділення асоціації міст України