Надвірна стала переможцем міжнародного проекту «Стала мобільність - реконструкція транспортної інфраструктури м.Надвірна»

ПРООН в Україні реалізує проект «Посилене партнерство для сталого розвитку», що фінансується урядом Швеції. Метою конкурсу проектів є пілотне впровадження на регіональному та місцевому рівнях створення багатосторонніх партнерств (які включають в себе місцеві органи влади, університети, громадянські інституції та бізнес) для вирішення проблем сталого розвитку та розробки моделей рішення проблем, які можуть бути відтворені в інших громадах.
ПРООН оголосила результати конкурсу на отримання грантів в рамках проекту. Згідно рішення Національної наглядової ради від 4 жовтня 2019 року переможцем визнано 7 проектів по всій Україні, в числі яких проект громади м.Надвірна «Стала мобільність - реконструкція транспортної інфраструктури м.Надвірна», що розроблений та поданий ГО «Надвірнянський туристично-інформаційний центр» спільно з відділом інвестиційної політики та муніципального розвитку Надвірнянської міської ради та міською радою м.Пруднік (Польща).
Мета проекту – сприяти забезпеченню потреб у вільному, безпечному, екологічно чистому та сталому пересуванні містом для всіх груп населення. В рамках даного проекту планується встановлення в місті 2 світлофорні об’єкти, влаштування транспортної розв’язки на майдані Шевченка, впорядкування дорожньої розмітки тощо, завдяки чому будуть забезпечені належні умови для безпечного пересування містом велосипедистів, пішоходів та людей з обмеженими фізичними можливостями.
Орієнтовна вартість проекту становить понад 2 млн. грн.

Джерелор: https://www.facebook.com/groups/227960777974627/permalink/541344299969605/

Всі права застережено ©2018-2020 Івано-Франківське регіональне відділення асоціації міст України