Листопад. Анонс подій Долинської ОТГ

КАЛЕНДАР ПОДІЙ І ДАТ

9 листопада – День української писемності та мови

12 листопада – 90 років з дня народження поета, багатолітнього політв’язня, дисидента, Почесного громадянина Долини Зеновія Красівського

АНОНСУЄМО

10 листопада о 17 годині, міський Будинок культури – Олександр Кварта з програмою «Миру, добра, любові».

Олександра, шкільного вчителя малювання, завжди нестримно манила сцена, тим паче, що пісні він писав з дитячого віку. Його творча кар’єра вперше була помічена в програмі “Караоке на Майдані”. В фінал Олександр тоді не потрапив, але його почали впізнавати на вулицях. А далі були відбіркові кастинги та півфінал «Україна має талант». Яскравий, веселий, зі щирою посмішкою він став всенародним улюбленцем.
Сьогодні Олександр успішно гастролює по Україні і за її межами з сольними концертами, випустив три музичні альбоми, куди увійшли вже відомі “народні” хіти, його авторські пісні, а також пісні, написані в співавторстві або для нього.  В народі його давно прозвали “людина-свято”, “людина-запальничка”, “людина-сонце” і “найпозитивніший артист України”.

 

22 листопада о 17:30 та 20 годині, міський Будинок культури – «Вар’яти-шоу»

Нові персонажі та ролі, характери й епізоди і, звичайно, незмінно іскрометні історії від Сергія Притули – на глядачів чекає 2-годинна програма від “Вар’яти-шоу”. Найвище визнання роботи артиста – повні зали. Разом з глядачами “Вар’яти” створюють нову історію україномовного гумору. І трапляється, що саме на концертах, завдяки глядачам, народжуються нові жарти. Тож пориньмо у святкову атмосферу разом з “Вар’яти-шоу”.
Гостинно запрошуємо і чекаємо Вас!

Всі права застережено ©2018-2020 Івано-Франківське регіональне відділення асоціації міст України