Платформа керівників територіальних громад на тему: «Децентралізація в режимі stand by»

30 січня, у суботу, о 10:30 в Університеті Короля Данила (м. Івано-Франківськ, вул. Євгена Коновальця, 35) відбудеться платформа керівників територіальних громад Прикарпаття на тему: «Децентралізація в режимі stand by» у рамках проєкту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.

У заході візьмуть участь народні депутати України Віталій Безгін Vitalik Bezgin,

Оксана Савчук

,

Олена Вінтоняк

, Едуард Прощук, виконавчий директор Асоціації міст України

Олександр Слобожан

, заступник міністра розвитку громад та територій України Іван Лукеря Ivan Lukerya, голова облдержадміністрації Андрій Бойчук, голова регіонального відділення АМУ, міський голова Івано-Франківська

Руслан Марцінків

, голови територіальних громад Прикарпаття, експерти та журналісти.

Модератор дискусії – виконавчий директор Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України Юрій Стефанчук.

Виконавчий директор Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України

Юрій Стефанчук

розповів про важливий захід для місцевого самоврядування Прикарпаття – платформу керівників територіальних громад на тему: «Децентралізація в режимі stand by»: «З огляду на формування базового рівня та утворення на Прикарпатті 62 територіальних громад постає питання щодо подальшого формування законодавчої бази та закріплення успіхів реформи децентралізації. Захід «Децентралізація в режимі stand by» спрямований на обговорення двох важливих тем – законодавчого забезпечення діяльності органів місцевого самоврядування, адже у зв’язку з неприйняттям низки законів та змін до Конституції ця реформа вважається незавершеною, та бачення розвитку територіальних громад у контексті Державної стратегії регіонального розвитку на 2021 – 2027 роки. Головними спікерами платформи є люди, які нині на національному та на місцевому рівнях сприяють розвитку місцевого самоврядування».

Всі права застережено ©2018-2021 Івано-Франківське регіональне відділення асоціації міст України