Придбання екскаватора-навантажувача за підтримки програми DOBRE

Команда Верхнянської сільської ради ОТГ на чолі з сільським головою Миколою Філіповичем, дякуємо Програмі DOBRE за придбання екскаватора-навантажувача БЛЮМІНГ з фронтальним навантажувачем та комплектом навісного обладнання: щелепний ківш, ківш вузький та відвал поворотний (планірувальний), що стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках реалізації Плану Покращення Послуги (SDIP) «Утримання та ремонт доріг в межах відповідності Верхнянської ОТГ».

Екскаватор навантажувач громада отримала, як внесок в натуральній формі від програми DOBRE. В свою чергу Верхнянська сільська рада надала власний внесок в розмірі більше 100% вартості екскаватора-навантажувача (співфінансування проекту полягало в ремонті комунальних доріг Верхнянської ОТГ).

Надалі, отримана техніка буде служити для обслуговування та ремонту вулиць всієї територіальної громади. Крім того, екскаватор буде використовуватися для розчищення доріг від снігу в зимовий період, при ліквідації наслідків повеней та підтоплень, а також буде задіяний для виконання земляних робіт.

Придбання екскаватора-навантажувача за підтримки програми DOBRE

За 5 років співпраці з Програмою DOBRE ми зуміли реалізувати чимало проектів, які направлені на створення кращих умов для розвитку ОТГ та комфортне середовище для проживання у Верхнянській громаді.

Окреме ДЯКУЮ від голови громади Миколи Філіповича та всієї команди, хочемо висловити Фахівцю з розвитку громад у Західному регіоні Любомиру Каві, за нашу співпрацю, його наполегливість, та відстоювання всіх успішно реалізованих проектів, адже робив із неможливого можливе.

Наразі, це останній успішно реалізований проект Верхнянської ОТГ в рамках співпраці з Програмою DOBRE.

Джерело: https://verhnyanskaotg.dosvit.org.ua/

Всі права застережено ©2018-2020 Івано-Франківське регіональне відділення асоціації міст України