Долинська "Зустріч Молодих Лемків на Прикарпатті”

 Лемки були примусово переселені зі своїх етнічних земель. Однак, трепетно бережуть говір, традиції, звичаї, передають ці невмирущі скарби своїм дітям, онукам, правнукам і праправнукам. Молоде покоління лемків гуртується й готується вже найближчими днями на гостини до Долини.

 Всеукраїнський молодіжний форум розпочнеться у п’ятницю, 2 листопада. Усі заходи відбуватимуться у готельно-відпочинковому комплексі “Князь Олег”. У суботу, 3 листопада, учасників зустрічі гостинно запросить до відвідин і майстер-класів Долинський краєзнавчий музей “Бойківщина” Тетяни і Омеляна Антоновичів.

 “Запрошуємо молодь, яка має лемківське коріння або цікавиться культурою, традиціями, історією лемківського етносу, провести декілька днів з однодумцями. Ми плануємо не тільки навчання та обговорення, але й участь у майстер-класах, вечірні посиденьки, розваги. Разом зануримося в атмосферу лемківської культури, а також напрацюємо спільне бачення і подальшу діяльність по збереженню пам’яті та історичної спадщини наших бась, дідусів.

 Запрошення до участі поширюється на мешканців віком від 18 до 35 років, які проживають на території Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської, Чернівецької та Закарпатської областей. Також очікуємо гостей з Польщі”, – зазначають організатори.

 Захід організовано “Moloda Prosvita” Ivano-Frankivsk’s regional organization (проект “Ми – лемки!”) у співпраці з Івано-Франківської обласної організації Всеукраїнського товариства “Лемківщина” та Молода Лемківщина (Львів) у рамках Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад, яка реалізується АсоціацієюЄВРОРЕГІОН “КАРПАТИ – УКРАЇНА” та фінансується за кошти обласних бюджетів Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької областей, компанії ДТЕК, ПрАТ “Моршинський завод мінеральних вод “Оскар”. Джерело:http://rada.dolyna.info/novyny/dolynska-zustrich-molodyh-lemkiv-na-prykarpatti/

 

 

 

Всі права застережено ©2018-2019 Івано-Франківське регіональне відділення асоціації міст України