В селах Долинської ОТГ проведуть інформаційну презентаційну роботу із сортування сміття

Відбулась щотижнева комунальна нарада з керівниками комунальних підприємств та старостами сільських громад Долинської ОТГ.

Спочатку заслухали представників сіл, обговорили їхні побажання та пропозиції. Насамперед, взяли до уваги тему сортування сміття та укладання договорів з вивозу твердих побутових відходів на наступний рік. Також спеціалісти відділу інспекції проведуть інформаційні заняття з дітьми шкіл у селах ОТГ.

Окрім того, пізнавальні та цікаві екскурсії до краєзнавчого музею «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів проведуть для дітей, які захочуть відвідати численні виставки та брати активну участь у мистецьких заходах в музеї та у місті загалом.

Вересень дивуватиме культурними мистецькими та спортивними заходами в Долині, також невдовзі – День села Лоп’янки.

Обговорили також інші господарські справи, що потребують вирішення. Міський голова Володимир Гаразд зобов’язав керівників комунальних підприємств надати громадам Долинської ОТГ всебічну підтримку.

Окрім того, основним завданням для очільників сільських громад буде розробка проектно-кошторисної документації для об’єктів інфраструктури, доріг та ін. Для більш глибокого та точного аналізу до сіл виїдуть спеціалісти та фахівці, щоб наочно визначити першочергові справи та спільно напрацьовувати ідеї для їх реалізації.

На порядку денному в місті – контроль над рядом ремонтно-господарських робіт, де на об’єктах продовжується посилена робота.

Господарчий рік триває. Вже багато реалізовано, та не менше заплановано виконати.

Джерело: http://dolyna.if.ua/novyny/v-selakh-dolyns-koi-oth-provedut-informatsiynu-prezentatsiynu-robotu-iz-sortuvannia-smittia/?fbclid=IwAR3gJOC0YjNRD4n4p3IXirADU4QM0MayoYeh0xtavOxES84YLlzjoNs5oqQ

Всі права застережено ©2018-2020 Івано-Франківське регіональне відділення асоціації міст України