Законопроєкт 3651-д повинен вступити в дію якогомога швидше - АМУ

23 листопада законопроєкт «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування та районних державних адміністрацій» (№3651-д) направлено на підпис Президенту України. Закон забезпечить правонаступництво органів місцевого самоврядування та не допустить паралізування їх діяльності після місцевих виборів, що відбулися на новій територіальний основі. Положення акту регламентують процес реорганізації органів місцевого самоврядування та місцевих державних адміністрацій у зв’язку зі зміною адміністративно-територіального устрою України.
Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан у жовтні в ефірі Українського радіо зауважив, що процедуру реорганізації місцевим радам потрібно пройти до 1 січня 2021 року, а стартувати слід вже в листопаді, щоб вкластися у ці два місяці. Адже якщо цього не зробити, то, наприклад, буде заблокована робота 353 ЦНАПів, а для громадян це - отримання різноманітних адміністративних послуг: оформлення документів, їх переоформлення, подача документів на землю, на отримання субсидій та пільг, призначених державою тощо.
Громади з нетерпінням чекають на підписання законопроєкту №3651-д, щоб мати можливість вчасно та якісно провести реорганізацію органів місцевого самоврядування. 

Нагадаємо, 17 листопада Верховна Рада України прийняла законопроєкт №3651-д у другому читанні та в цілому.

Всі права застережено ©2018-2021 Івано-Франківське регіональне відділення асоціації міст України