ПРИДБАНО ДОДАТКОВУ ТЕХНІКУ ДЛЯ ПОТРЕБ КП “ЯМНИЦЯ”

За сприяння керівництва Ямницької ТГ та депутатського корпусу для потреб комунального підприємства “Ямниця” закуплено додаткову техніку: розсипач піску та солі РПС-1500, а також причіп V0-3015-2 з трапом ТГ-2000Х300.

Оглянули новоприбуле обладнання голова Ямницької територіальної громади Роман Крутий та керівник КП “Ямниця” Руслан Савуляк.

   Розсипач піску та солі встановлюється на трактор та буде використовуватись у зимовий період для посипання вулиць, а причіп з трапом стане у нагоді при перевезенні міні-екскаватора та малогабаритного і малотоннажного вантажу.

  “Підтримка матеріально-технічного забезпечення комунального підприємства “Ямниця” є одним з пріоритетних завдань, адже від цього безпосередньо залежить належна якість благоустрою громади. Придбана техніка не тільки полегшить роботу працівникам КП, але й забезпечить комфортне та безпечне пересування на дорогах нашої громади у зимовий період”, – зазначив сільський голова Роман Крутий.

   Раніше для потреб КП “Ямниця” уже було придбано новий трактор “Беларус-82.1” з додатковим обладнанням для нього та гусеничний міні-екскаватор моделі JCB 8016 зі стандартним виносом задньої частини, що значно посприяло покращенню якості благоустрою громади в цілому.

   “Розсипач піску та солі суттєво допомагатиме робітникам комунального підприємства. До цього пісок розкидали вручну, що досить важко і займає багато часу. А взимку – головне оперативність”, – каже керівник КП Руслан Савуляк.

   Відтепер закуплене спеціалізоване обладнання сприятиме здійсненню якісного процесу господарської діяльності комунального підприємства, зокрема, працюватиме для недопущення ожеледі на проїжджій частині та зменшення ризику аварійності на території Ямницької ТГ.

Джерело: https://yamnytsya-otg.if.ua/

Всі права застережено ©2018-2021 Івано-Франківське регіональне відділення асоціації міст України