Грантові можливості: Червень 2019

 

Добірка актуальних грантових можливостей

Червень 2019 

************************************

АМУ оголошує конкурс на фінансування короткострокових гендерних ініціатив

 

Асоціація міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від міських рад-членів АМУ на фінансування короткострокових ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

Головною метою конкурсу є сприяння участі жінок у місцевому економічному розвитку шляхом реалізації короткострокових ініціатив в містах-членах АМУ у співпраці органів місцевого самоврядування з неурядовими організаціями та/або підприємництвом, спрямованих на досягнення конкретних результатів щодо підвищення активності жінок в економічному житті громад та/або в процесі прийняття рішень на місцевому рівні.

Ініціативи, яким надаватиметься фінансова підтримка,  мають сприяти реалізації, принаймні, одного з зазначених нижче завдань:

1. розбудові місцевого потенціалу, пов’язаного з участю жінок у місцевому економічному розвитку;

2. усуненню дискримінації за ознакою статі на ринку праці;

3. розширенню економічних можливостей жінок;

4. розвитку жіночого підприємництва;

5. скороченню безробіття серед жінок;

6. розширенню участі жінок у прийнятті рішень на місцевому рівні.

Діяльність в рамках реалізації ініціативи може включати: організацію та проведення навчальних заходів, круглих столів, інформаційних кампаній, розробку навчальних програм, розробки та впровадження планів підтримки жінок-підприємців та молодих лідерів, проведення досліджень (наприклад, «гендерного аналізу» місцевих бюджетів, розробка «гендерного портрету» міста), надання консультаційної підтримки.

Увага! Не фінансуються ініціативи, які включатимуть проведення лише одного заходу (конференції, форуму чи семінару), проведення акцій протесту, політичних, релігійних акцій, заходів, які завдають шкоди навколишньому середовищу.

    Максимальний строк реалізації ініціатив: 6 місяців

    Загальний бюджет конкурсу складає: 1 000 000 грн

    Бюджет однієї ініціативи: від 40 000 до 150 000 грн

Для участі у конкурсі потрібно заповнити Форму запиту (завантажити), додати до неї листи про підтримку від зазначених партнерів та надіслати

простою поштою на адресу: 01001, м. Київ, вул. Еспланадна, 4б, оф 709 Асоціація міст України або електронною поштою на адресу: nizhnikvv@ukr.net

Контакна особа в АМУ Нижник Володимир Валерійович.

Запити приймаються українською мовою до 10 червня 2019 року включно.

Запити мають бути підписані уповноваженою особою Заявника, скріплені печаткою (за наявності) та надіслані на зазначену адресу в заклеєних конвертах.

Запитання приймаються в письмовій формі на електронну адресу: tykhomyrova.olena@gmail.com, Олена Тихомирова, спеціаліст з питань гендерної рівності.          

ДЕТАЛЬНІШЕ 

Набір до Young European Ambassador відкрито

 

Молоді люди з ЄС та Східного сусідства у віці від 16 до 25 років запрошуються приєднатися до ініціативи «Молоді європейські посли».

Новий проект «EU NEIGHBOURS east»  дає можливість активним молодим людям, які добре володіють англійською мовою та є громадянами будь-якої країни-члена ЄС або країни-партнера зі Східної Європи (Вірменії, Азербайджана, Білорусі, Грузії, Молдови та України) стати молодими послами Європи.

Учасники повинні бути зацікавлені політикою ЄС, а також розвитком партнерських відносин між їхньої країною та країнами Європейського Союзу.

Обрані учасники отримають можливість представляти свою країну під час різноманітних заходів, як в Україні, так і за кордоном. Вони обмінюватимуться досвідом, обговорюватимуть важливі для молоді питання, ділитимуться найкращими практиками, а також разом працюватимуть над побудовою кращого майбутнього для їхніх країн.

Щоб подати заяву на посаду молодого європейського посла, заявники повинні спочатку заповнити цю анкету до середи, 12 червня, 2019 р. О 23:59 (Брюссельський час). Заявники можуть висловити свою мотивацію через короткий відеозапис або письмово, а також пройти короткий тест на знання ЄС та Східного партнерства. Форма дозволяє заявникам редагувати свої відповіді в будь-який час, доки вона не закриється 12 червня.

Цього року вже відбуватиметься четвертий раунд заявок, щоб стати молодим європейським послом. Протягом трьох попередніх років ініціатива неухильно зростала, збільшивши кількість обраних молодих європейських послів з 100 у 2016 році до майже 500 у 2018 році. Посли активно брали участь у більш ніж 300 заходах, включаючи візити до шкіл та університетів, дискусійні клуби ЄС, EuroSchools, участь у молодіжних ярмарках, заходах, спрямованих на захист навколишнього середовища, та багато іншого у всіх східних країнах-партнерах. Вони також брали участь і представляли молодь своїх країн на міжнародних заходах і конференціях.

Ініціатива «Молоді європейські посли» є частиною мережі «Молоді європейські сусіди» (YEN), створеної за рахунок фінансування ЄС «OPEN Neighbourhood – Communicating  for a Stronger Partnership: Connecting with citizens across the Eastern Neighbourhood» («EU NEIGHBOURS east») ) проект.

 

ДЕТАЛЬНІШЕ

Школа місцевого самоврядування DESPRO – 2019

 

Швейцарсько-український проект “Підтримка децентралізації в Україні” DESPRO оголошує конкурсний набір до Школи місцевого самоврядування DESPRO (Школа), яка проходитиме у наступні етапи:

I очна сесія у Києві ― 16-19 вересня 2019 року

II очна сесія у Києві ― 22-25 жовтня 2019 року

У Школі заплановані 2 гілки навчання: для команд ОТГ та для молодих фахівців ОМС ОТГ.

До Школи запрошуються наступні представники ОТГ:

КОМАНДИ ОТГ

Запрошуються команди ОТГ із 5 осіб у складі:

• голова громади (або заступник) у якості лідера команди

• 4 члени комітету/робочої групи

• які відповідають критеріям відбору, мають Стратегію місцевого розвитку та високу мотивацію до участі у Школі (детальніше ― у Положенні про відбір учасників I)

МОЛОДІ ФАХІВЦІ ОМС ОТГ

Запрошуються молоді, ініціативні спеціалісти віком до 35 років з мінімальним досвідом роботи у сфері місцевого самоврядування, які шукають можливості для розвитку та вдосконалення професійних знань, і готові використовувати їх для розвитку своєї громади. (детальніше ― у Положенні про відбір учасників II)

Щоб подати заявку на учать, необхідно надіслати електронною поштою до 10 червня 2019 року (включно) на t.siryk@despro.org.ua, зазначивши у темі листа «заявка на навчання у групі “Команди ОТГ”» АБО «заявка на навчання у групі “Молоді фахівці ОМС ОТГ”» наступний

ПАКЕТ ДОКУМЕНТІВ:

КОМАНДИ ОТГ

Стратегія громади зі стислим описом процесу її розроблення, затвердження та реалізації, підкріплена копіями відповідних рішень ОМС (скановані документи без підписів та печаток НЕ розглядатимуться)*

загальна анкета на участь від команди ОТГ;

персональне резюме від кожного з учасників команди

персональні рекомендаційні листи (від колег/Асоціацій ОМС/громадського сектору) – мінімум 1

скан-копія рішення ОМС про затвердження комітету/робочої групи зі стратегічного планування/виконання стратегії із персональним складом  (скановані документи без підписів та печаток НЕ розглядатимуться).

персональна анкета на участь у Школі

мотиваційний лист щодо участі у навчанні

персональні рекомендаційні листи (від колег/Асоціацій ОМС/громадського сектору) – мінімум 1

Прохання надсилати документи, заповнені виключно у електронному вигляді! Заповнені від руки заявки НЕ розглядатимуться.

Відбір учасників Школи DESPRO буде здійснено спеціально створеною комісією до 12 липня 2019 року.

Детальніше про Школу місцевого самоврядування DESPRO можна ознайомитися на офіційному сайті проекту за посиланням.

Проект DESPRO покриває усі витрати на навчання/проживання/харчування/трансфер до/від місця проведення заходу, окрім проїзду до та з м. Києва.

Із запитаннями можливо звертатися за телефоном +38 (044) 270 55 21 або на електронну адресу t.siryk@despro.org.ua (координатор Тетяна Сірик).

 

ДЕТАЛЬНІШЕ

Конкурс ідей для партнерства у краудфандінговій ініціативі «Культура. Спільнота»

Цією ініціативою Фонд прагне зміцнити практику фінансування значущих суспільних ініціатив шляхом краудфандінгу – залучення коштів від громадян. 

Завдяки нашій підтримці, громадські організації, які реалізують проекти у сфері культури та залучають кошти спільноти отримають додаткові можливості для реалізації своїх ідей.

Пріоритет цього конкурсу – підтримка культурницьких ініціатив, які допомагають знайти порозуміння у суспільстві, залучають людей з різних середовищ та регіонів.

У конкурсі можуть брати участь організації з усіх регіонів України.

Конкурс триває постійно протягом 2018 року.

Для участі потрібно заповнити коротку заявку з описом вашої ідеї та планів щодо краудфандінгової кампанії. Заповнену анкету слід відправити на електронну адресу:mykhaylova@irf.ua

Дата збору заявок – 17.00 останнього робочого дня кожного місяця.

До 15 числа кожного наступного місяця ми оголошуватимемо про результати відбору заявок на участь у цій ініціативі.  

Якщо вашу заявку схвалено – вам потрібно залучити кошти від громадян на свій проект на «Спільнокошті» (партнерській платформі нашої ініціативи) або іншому краудфандінговому веб-сайті.

Термін підготовки та проведення кампанії – не більше 6 місяців від повідомлення від Фонду про партнерство.

Якщо кампанія завершилася успішно –  Фонд фінансує проект громадської організації у сумі, яка дорівнює зібраній шляхом краудфандінгу (але не більшій, ніж мета кампанії).

Максимальна сума, яку Фонд дофінансовуватиме у межах цієї ініціативи, становить 150 000 гривень.

               Контакти:      Любов      Михайлова,      mykhaylova@irf.ua, Станіслав

Лячинський, liachinskiy@irf.ua (Програма  «Соціальний капітал»)

 

          ДЕТАЛЬНІШЕ

Загальний конкурс проектів Фонду сприяння демократії

Посольство США запрошує українські неприбуткові та неурядові організації взяти участь у конкурсі проектів Фонду сприяння демократії. Фонд підтримує проекти, які сприяють демократичним перетворенням і побудові громадянського суспільства в Україні. Фонд сприяння демократії – це цілеспрямований, але гнучкий механізм, який забезпечує фінансову підтримку унікальних і перспективних проектів, особливо таких, що сприяють розвиткові спроможності та самозабезпечення НДО в Україні. Вибір проектів базується на здатності організацій демонструвати конкретні досягнення, які справляють позитивний вплив на певні сфери громадського життя. Починаючи з липня 1996 року понад 1000 проектів від українських недержавних неприбуткових організацій одержали фінансову підтримку

Фонду сприяння демократії. Грантові заявки приймаються на конкурс упродовж року.

Заявки на загальний конкурс приймаються протягом усього року.

Кінцевого терміну подачі заявок немає. Конкурс діє постійно.

Головні вимоги до проектів:

Гранти надаються винятково українським організаціям, що мають статус недержавних та неприбуткових. До таких належать: громадські організації (асоціації), благодійні фонди й аналітичні центри.

Організації та їхні працівники не можуть представляти політичні партії, бути призначеними або обраними на державні посади.

Хоча максимальна сума фінансування одного проекту складає 50,000 доларів США, розмір переважної більшості виданих грантів становитиме від 10,000 до 24,000 доларів США.

Американські й іноземні організації, а також громадяни інших країн не можуть претендувати на отримання фінансування за цією програмою.

Грантові заявки необхідно подавати двома мовами: англійською та українською.

Крім цього конкурсу, Посольство США проводить регіональні й тематичні конкурси, де вимоги до організацій та проектів можуть відрізнятись від цього конкурсу. Слідкуйте за оголошеннями на веб-сторінці та у місцевих ЗМІ.

Тривалість проектів не може бути довшою за один рік.

Заявки мають відповідати одному або декільком тематичним пріоритетам Фонду:

*  Розвиток громадянського суспільства

*  Верховенство права та реформа в галузі права

*  Прозорість органів влади

*  Громадська підтримка освітніх ініціатив

*  Вирішення конфліктів, зміцнення довіри та миру в суспільстві

*  Права людини, у тому числі права меншин, ЛГБТ, інвалідів та жінок

*  Громадянська освіта

*  Розвиток виборчої системи

*  Протидія торгівлі людьми

           

ДЕТАЛЬНІШЕ 

Грант для молодіжних організацій

 

Триває конкурс на подачу заявок від неурядових організацій на отримання грантів від Європейської молодіжної фундації (EYF). 

Підтримку можуть отримати міжнародні, національні, регіональні або місцеві НУО чи мережі та інші неурядові структури, зорієнтовані на роботу з молоддю. 

Дедлайни залежать від видів грантів. Хто може подати заявку?

*  Міжнародні молодіжні НУО, присутні не менш ніж в 7 державах-членах;

*  Міжнародні мережі молодіжних НУО зі щонайменше 7 держав-членів;

*  Регіональні мережі молодіжних НУО з 4-6 держав-членів; * Національні молодіжні НУО держав-членів; * Місцеві молодіжні НУО держав-членів.

Організації повинні бути некомерційними, неурядовими, мати власний статут, бути створеними молоддю і для молоді віком 15-30 pоків, і виконувати свою роботу відповідно до цінностей Ради Європи. Проекти повинні бути спрямовані на:

*  зміцнення миру і співробітництва;

*  сприйння тіснішій співпраці та взаєморозумінню між молоддю; * заохочення обміну інформацією; * стимул взаємодопомоги.

Вони повинні також відповідати поточним пріоритетам молодіжного сектору Ради Європи. 

 

ДЕТАЛЬНІШЕ

Гранти для малих та середніх підприємств

 

Програма USAID Україна «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ), яка реалізується компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк.», приймає концепції грантових проектів на впровадження заходів, спрямованих на подолання викликів для малих та середніх підприємств (МСП), що працюють в Україні в нових галузях та галузях, що розвиваються.

Дедлайн - 29 лютого 2020 р.

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ), яка реалізується компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк.», приймає концепції грантових проектів на впровадження заходів, спрямованих на подолання викликів для малих та середніх підприємств (МСП), що працюють в Україні в нових галузях та галузях, що розвиваються, а саме: низький рівень інвестування; невеликі обсяги продажів (на внутрішньому та зовнішньому ринках); обмежені ринки та клієнтська база. Подолання таких викликів в рамках цього РПЗ допоможе збільшити та розширити усі перелічені вище фактори, а також збільшити кількість постійних робочих місць.

Програма КЕУ націлена на співпрацю з грантоотримувачами, які працюють у нових галузях або в галузях, що розвиваються, які мають потенціал для швидкого зростання, досягнення  успіху на експортних ринках, створення інвестицій та збільшення зайнятості. КЕУ особливо зорієнтована на роботу в галузях ІТ-послуг та виробництва меблів, однак, Програма відкрита для грантових заявок від інших галузей економіки.

Всі запитання щодо цього річного програмного запиту, будь ласка, надсилайте на електронну адресу: APS001@CEPUkraine.org. Програма КЕУ допомагатиме заявникам зрозуміти процедуру подання заявок в режимі електронного листування.

 

ДЕТАЛЬНІШЕ

 Посольство Болгарії в Україні

 

Міністерство закордонних справ Республіки Болгарія через Посольство Республіки Болгарія в Києві оголошує процедуру прийняття та відбору пропозицій щодо проектів, які будуть реалізовані за допомогою гранту в рамках офіційної допомоги розвитку Республіки Болгарія, з початковим терміном запуску у 2020 році.

Пріоритетні напрямки реалізації проектів на території України:

- Підтримка навчальних закладів, у тому числі шляхом підвищення якості освіти дітей з інвалідністю та особливими потребами;

- Збереження культурного різноманіття шляхом сприяння міжкультурному діалогу, культурному обміну та реконструкції культурних центрів;

- Сприяння розвитку підприємництва шляхом посилення спроможності державних та місцевих інституцій, що підтримують розвиток малого та середнього бізнесу.

- Сприяння свободі ЗМІ та плюралізму.

 

ДЕТАЛЬНІШЕ

 

Програма USAIDUkraine - USAID Україна «Конкурентоспроможна економіка України»

 

Програма USAID Ukraine - USAID Україна «Конкурентоспроможна економіка України» приймає грантові заявки для створення:

- посібника для малих i середніх підприємств (МСП) з питань проходження перевірок контролюючими органами

- інтерактивної платформи

- серії коротких відеороликів

- презентаційних матеріалів

На грант можуть подавати заявки: українські аналітичні центри, бізнес-асоціації, неурядові організації.

Заявники повинні надати наступні документи:

- грантову заявку (ДОДАТОК A);

- деталізований бюджет гранту (ДОДАТОК B);

- план реалізації гранту в табличній формі (ДОДАТОК C);

- свідоцтво про державну реєстрацію або витяг/виписку з Єдиного державного реєстру

- (ЄДР) юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

- необхідні засвідчення (ДОДАТОК D):

- заява юридичної особи про відсутність заборгованості з податків або відсутність кримінальних проваджень проти неї (AAPD 14-03);

- заява щодо заборони надання федеральної допомоги суб'єктам, які потребують укладення певних внутрішніх договорів про конфіденційність (травень 2017 р.)

 

          ДЕТАЛЬНІШЕ

*******************************************************************

 

Підготовлено у рамках роботи  Секції регіонального розвитку ОТГ

 

Всі права застережено ©2018-2020 Івано-Франківське регіональне відділення асоціації міст України