Відбулося офіційне відкриття Центру розвитку громадської активності

Проєкт охоплює шість областей України: Тернопільську, Івано-Франківську, Львівську, Рівненську, Хмельницьку та Чернівецьку. Ми прагнемо активізувати громадських активістів у громадах, мотивувати їх розвиватись самим і розвивати власні громади.

В рамках проєкту будуть проведені ряд форумів та тренінгів направлених на покращення використання інструментів участі у громадах та інших тем. Для громадських активістів надаються консультації з правових питань, фінансового менеджменту, фандрейзингу та з питань написання проєктних заявок. Також здійснюється супровід по підготовці документів для реєстрації громадської організації та розвитку її інституційної спроможності. Заявки для отримання консультацій можна залишати через спеціальну форму на нашому сайті – https://activitycenter.org.ua/ та через електронну пошту – centrrga@gmail.com.

Уся актуальна інформацію про реалізацію проєкту та можливості для громадських активістів буде розміщувати на сайті проєктугрупі в Facebook та нашій сторінці Овітньо-аналітичного центру розвитку громад.

Запрошуємо до співпраці та будемо вдячні за поширення інформації серед громадських активістів вашої громади!

Зазначимо, що проєкт реалізовує громадська організація “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад”, за підтримки Європейського фонду за демократію (EED).

Джерело: https://dolyna.if.ua/novyny/vidbulosia-ofitsiyne-vidkryttia-tsentru-rozvytku-hromads-koi-aktyvnosti/

Всі права застережено ©2018-2023 Івано-Франківське регіональне відділення асоціації міст України