Парламент прийняв проект Закону «Про повну загальну середню освіту» за основу

30 травня 2019 року, Верховна Рада України прийняла за основу проект Закону України «Про повну загальну середню освіту» (№10204 від 05.04.2019 р.), внесений Кабінетом Міністрів України. За це рішення проголосувало 229 народних депутатів України.
Також Парламент доручив Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти доопрацювати зазначений проект закону з урахуванням пропозицій суб’єктів права законодавчої ініціативи та внести його на розгляд Верховної Ради України у другому читанні.
Отже, найближчим часом Асоціація міст України долучиться до роботи над доопрацюванням тексту законопроекту у складі робочої групи з доопрацювання проекту Закону України «Про повну загальну середню освіту» (реєстр. № 10204 від 05.04.2019 року). Нагадуємо, що робочу групу очолює голова підкомітету з питань дошкільної, загальної середньої, інклюзивної освіти Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Тарас Кремінь.
Асоціація міст України дякує Міністру освіти і науки України Лілії Гриневич, Першому заступнику Голови Комітету Олександру Співаковському, а також Міністерству освіти і науки України та Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти за врахування пропозицій органів місцевого самоврядування.

 

Аналітичний центр АМУ

 

Всі права застережено ©2018-2021 Івано-Франківське регіональне відділення асоціації міст України