Асоціація міст України представляє черговий випуск видання КНИГА УСПІХІВ

Це квартальна збірка за ІV квартал 2018 року. Видання здійснене в рамках Проекту ПУЛЬС, який Асоціація міст України реалізує за підтримки USAID.
У цьому випуску Книги успіхів опубліковано близько 80 історій, які демонструють позитивний вплив децентралізації на життя громад.
Отримавши завдяки реформам нові повноваження та ресурси, органи місцевого самоврядування мають можливість спрямовувати збільшені бюджети на покращення комфорту та підвищення якості життя у громадах. Зміни на краще  спостерігаються практично в усіх сферах – від освіти та охорони здоров’я до ЖКГ. 
 
Для всіх вже очевидно, що отримані громадами нові фінанси та нові повноваження стали новими можливостями для розвитку та руху вперед до підвищення якості життя українців. Органи місцевого самоврядування тепер самостійно вирішують, які потреби є першочерговими і на які проекти слід спрямувати кошти. Але дуже важливо навчитися ефективно управляти ресурсами, визначати пріоритетні напрями, планувати розвиток громади, - Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан
Для завантаження перейдіть за посиланням http://auc.org.ua/sites/default/files/knyga_uspihiv.pdf
Джерело: http://auc.org.ua/novyna/asociaciya-mist-ukrayiny-predstavlyaye-chergovyy-vypusk-vydannya-knyga-uspihiv-0?fbclid=IwAR08LMqv71ODlpF9emMlEY4Txqv263Al1qiUb6sEEqkadUjqY1RmIcXOjmg

Всі права застережено ©2018-2021 Івано-Франківське регіональне відділення асоціації міст України