Міжнародний вебінар «Молодь. Клімат. Місцева політика. Чому і чому ні?»

15 червня відбудеться міжнародний вебінар «Молодь. Клімат. Місцева політика. Чому і чому ні?». Організаторами заходу виступають Латвійська асоціація місцевих та регіональних урядів (LALRG) та Асоціація місцевих органів влади в Литві у співпраці з Радою європейських муніципалітетів та регіонів (CEMR) та PLATFORMA.

Дата і час: 15 червня 2021 року о 13.00 – 15.00 (CEST).

Робочі мови: англійська, латиська, литовська, російська (з синхронним перекладом).

Реєстрація на вебінар доступна за посиланням до 14 червня 2021 року. Захід відбудеться онлайн на платформі Zoom.

Організатори навчального вебінару зазначають, що роль молоді у суспільному житті дуже важлива: вона вживає заходів щодо пом'якшення наслідків зміни клімату та адаптації до них, а різноманітні молодіжні ініціативи включають освітні кампанії та кампанії з підвищення обізнаності. Молодь також бере участь у різних національних та міжнародних проєктах, присвячених проблематиці зміни клімату. Крім того, актив молоді муніципалітетів також має можливість брати участь у прийнятті місцевих рішень, що вплине на їхнє майбутнє, а це матиме ключову роль у сприянні діалогу між поколіннями.

Питання вебінару:

  • Що потрібно молодому поколінню, щоб мати можливість реалізувати потенціал і бути позитивною трансформаційною силою?

  • Як політики можуть взаємодіяти з молоддю як на національному, так і на місцевому рівні?

  • Чи кліматична криза є основою будь-якої політики?

⇒ ПРОГРАМА ЗАХОДУ (завантажити)

Під час вебінару учасники обговорять те, як зробити муніципалітети кращими, в тому числі шляхом залучення молодих людей та здійснення заходів у контексті ініціативи «Новий європейський Баухаус». Також спікери пояснять, чи є зараз кліматична політика основою будь-якої політики та яка роль молодих людей у формуванні порядку денного політики. Програма заходу також передбачає обмін досвідом з представниками з Латвії, Литви, Грузії, України та Бельгії щодо залучення молоді до природоохоронної діяльності та формування місцевої політики.
 

Більше інформації про захід можна знайти на cайті LALRG.

 

Всі права застережено ©2018-2023 Івано-Франківське регіональне відділення асоціації міст України