Громадянське суспільство у відновленні України

Регіональний форум «Голос громадянського суспільства в формуванні та реалізації плану відновлення України» відбудеться для бажаючих учасників з Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Чернівецької та Закарпатської областей, щоб визначитися з участю громадськості у процесах відновлення, в Івано-Франківську, п’ятниця, 21 квітня, з 11 до 17 години. Форум організовується за підтримки та координації громадських організацій «Тепле Місто», ІСАР «Єднання», «Народна Самооборона Львівщини»Участь — безкоштовна, обов’язкова реєстрація. Список ключових спікерів уточнюється і буде оновлюватися на сторінці у фейсбуці «Маніфест громадянського суспільства».

До участі у форумі 21 квітня запрошуються представники організацій громадянського суспільства, які зацікавлені у підготовці та реалізації плану відновлення та модернізації України, а саме:

 • об’єднання активних громадян;
 • неприбуткові організації;
 • волонтери;
 • аналітичні центри;
 • благодійні фонди;
 • професійні та галузеві асоціації;
 • підприємницькі спільноти;
 • творчі об’єднання, спортивні, культурологічні, мистецькі організації;
 • ОСББ, органи самоорганізації та їх асоціації;
 • батьківські комітети;
 • органи студентського самоврядування тощо.

Як відомо, раніше багато всеукраїнських і регіональних організацій підписали та долучилися до Маніфесту громадянського суспільства «Луганська декларація», де визначилися з принципами та вимогами до держави. Після цього був ініційований проект, який адмініструється ГО «Агенція відновлення та розвитку» за підтримки European Endowment For Democracy (EED). Керівник проєкту — Андрій Длігач. Зараз активно тривають галузеві обговорення публічних політик — від економіки до соціального напрямку. Координують процеси — Олександр Солонтай та Валерій Пекар. Разом з тим, багато організацій громадянського суспільства позбавлені можливостей долучастися до заходів в Києві, а також потребують детального роз’яснення та обговорення щодо участі громадськості у відновленні. Тому започаткована сесія регіональних форумів, які відбудуться для організацій та активістів з усіх областей України.

З міркувань безпеки місце проведення форуму поки повідомляється виключно відібраним учасникам, а оргкомітет забезпечить персональний відбір на форум (надійде особисте запрошення, де буде вказане місце проведення і більше деталей. Обід, кава-брейки і укриття забезпечують організатори форуму).

Будь ласка, для участі у форумі, отримання наступних запрошень, пропозицій, інформації, зареєструйтеся за посиланням.

Контактна особа:

sova@sovalegal.pro
+38-050-321-47-40

Світлана Сова, ГО “Агенція відновлення та розвитку”

Всі права застережено ©2018-2023 Івано-Франківське регіональне відділення асоціації міст України