Всеукраїнський відкритий урок «Європа починається з тебе», присвячений святкуванню Дня Європи в Україні

З нагоди святкування Дня Європи в Україні учні 8-11 класів усіх закладів загальної середньої освіти запрошуються до Всеукраїнського відкритого онлайн-уроку, який відбудеться 15 травня 2019 рокуОрганізатори заходу - Міністерство інформаційної політики України, Офіс Віце-прем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, Міністерство освіти та науки України за підтримки проекту ЄС «Association4U» та Google Україна.

Учасники: Іванна Климпуш-Цинцадзе – Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції; Еміне Джапарова – перша заступниця Міністра інформаційної політики України; Майкл Щур – український тележурналіст, актор, сценарист і музикант.

Початок о 9.00.

Онлайн-трансляція буде доступна на YouTube-каналі «Укрінформу», відтак усі школи матимуть можливість дистанційно долучитися до заходу, а також використати матеріали відкритого уроку в майбутньому.

Реєстрація для шкіл: школи можуть зареєструватися для участі в онлайн-уроці тут.

Нагадуємо, що Асоціація міст України також проводила такі онлайн уроки з питань впровадження децентралізаційної реформи. Зважаючи на високий інтерес учнів до цієї форми навчанння, запрошуємо заклади загальної середньої освіти приєднатись 15 квітня 2019 року до перегляду Всеукраїнського відкритого онлайн-уроку "Європа починається з тебе". 

Джерело: https://www.auc.org.ua/novyna/15-travnya-vidbudetsya-vseukrayinskyy-vidkrytyy-urok-yevropa-pochynayetsya-z-tebe

Всі права застережено ©2018-2019 Івано-Франківське регіональне відділення асоціації міст України