Всеукраїнська премія «Еко тріумф 2019» для підприємств екологічної та водної галузі. Запрошуємо до участі!

Всеукраїнська премія «Еко Тріумф 2019» організована Асоціацією водних компаній України «Укрводоканалекологія» та V Lviv Eco Forum (LEF’19) за сприяння Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства та Міністерства екології та природних ресурсів України.

Мета Премії - популяризація впровадження більш чистих технологій виробництва, систем екологічного управління, екологічних інновації та ініціатив.

Номінації Премії:

1. Найкращий екологічний проект в промисловості.

2. Найуспішніше екологічне місто України.

3. Найуспішніший реалізований екологічний проект серед водоканалів.

Учасником Премії може бути установа, підприємство або організація, яка має у поточному році досягнення, пов’язані з: покращенням екологічних аспектів виробництва; упровадженням систем екологічного управління та безпеки виробництва; розвитком інновації в сфері більш чистого виробництва; провадженням екологічних ініціатив на регіональному рівні; провадженням заходів спрямованих на покращення стану довкілля; зменшенням негативного впливу на навколишнє середовище шляхом максимального збереження ресурсів й енергії та зменшення кількості відходів.

Оголошення та офіційне нагородження переможців Премії відбудеться 12 вересня 2019 року у рамках V Lviv Eco Forum ( LEF’19).

Запрошуємо до участі!

Увага! Документи та заявки на участь у Премії приймаються до 25 серпня 2019 року в електронному виді на пошту Асоціації водних компаній України «Укрводоканалекологія» ukrvodokanal@ukr.net   

Положення про Всеукраїнську премію «Еко Тріумф 2019» (завантажити) містить детальну інформацію про участь, форми заявки та інших документів для участі.

Контакти: Валерія Гриценко, менеджер з організаційних питань Lviv Eco Forum, тел. +380971321216, e-mail: gritsenko.valeriia@gmail.com 

Джерело: https://www.auc.org.ua/novyna/vseukrayinska-premiya-eko-triumf-2019-dlya-pidpryyemstv-ekologichnoyi-ta-vodnoyi-galuzi

Всі права застережено ©2018-2019 Івано-Франківське регіональне відділення асоціації міст України