Команда ІФ РВ АМУ провела виїзну консультацію для Надвірнянської територіальної громади на тему «Стратегічний розвиток Надвірнянської ТГ в умовах законодавчих змін»

Команда Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України провела виїзну консультацію для Надвірнянської територіальної громади на тему «Стратегічний розвиток Надвірнянської ТГ в умовах законодавчих змін».

Голова Надвірнянської ТГ

Зіновій Андрійович

акцентував, що місцеве самоврядування переживає нині нелегкий час становлення, в органів місцевого самоврядування виникає безліч викликів. Зокрема серед актуальних питань: місцевий економічний розвиток, пошук та інтеграція нових форм менеджменту місцевого самоврядування тощо. Саме обговоренню цих та інших питань було присвячено зустріч.

Юрій Стефанчук наголосив: «З огляду на завершення реформи децентралізації сьогодні є важливою спроможність органів місцевого самоврядування в контексті надання жителям громад якісних освітніх, медичних і соціальних послуг. Обговоривши важливі теми для Надвірнянської ТГ зокрема й для громад Прикарпаття загалом, виокремили низку проблемних питань, на яких буде зосереджено увагу на засіданні регіональної платформи «Децентралізація в режимі stand by», що відбудеться 30 січня з ініціативи Івано-Франківського РВ АМУ за участі народних депутатів України, виконавчого директора АМУ, представників міністерства розвитку громад та територій України, керівництва області та голів територіальних громад Прикарпаття.

Всі права застережено ©2018-2021 Івано-Франківське регіональне відділення асоціації міст України