У Косівській громаді відкрили інтерактивний музей кераміки

У Косівській територіальній громаді з’явився новий об’єкт для культурного дозвілля дітей та дорослих.

Ініціативу реалізували у межах проєкту "Інтерактивний музей – популяризація традицій косівської кераміки шляхом модернізації частини експозиції Косівського музею народного мистецтва та побуту Гуцульщини", інформує Фіртка з посиланням на Агенцію розвитку ОТГ.

Проєкт став одним із переможців Конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад у 2020 році.

У межах ініціативи створили інтерактивну експозицію, яка знайомитиме відвідувачів з історію косівської мальованої кераміки. Незвичайну атракцію відкрили в одному із залів місцевого музею, котрий оснастили сучасним обладнанням та ігровими модулями.

"Для нас проєкти, що популяризують культурну спадщину Карпатського регіону, дуже важливі, адже про багаті традиції, ремесла нашого краю повинні знати не тільки в Україні. Сьогодні про косівську кераміку говорять як про туристичний символ Гуцульщини і її навіть внесено до Репрезентативного списку нематеріальної художньої спадщини людства ЮНЕСКО. Ми повинні пишатись цим та об’єднувати сили для єдиної цілі – розвиток та промоція унікальності Карпат", - наголосила виконавча директорка "Єврорегіон Карпати – Україна" Галина Литвин.

Всі права застережено ©2018-2022 Івано-Франківське регіональне відділення асоціації міст України