Для Рожнятівської ЦРЛ придбали рентген

«Новий рентгенодіагностичний комплекс встановлено на місці старого апарату РУМ-20, який вже остаточно вийшов з ладу і не підлягав ремонту. Це діагностичне обладнання дасть змогу підвищити якість діагностики в КНП «Рожнятівська ЦРЛ» й інформативність рентгенологічних обстежень, виявляти захворювання на ранніх стадіях, покращити рівень надання медичних послуг в цілому. А враховуючи ситуацію з пандемією, рентгенодіагностичне обладнання значно полегшить роботу медиків при діагностиці ускладнень від коронавірусної інфекції. Розташування рентген-апарата в терапевтичному корпусі з окремим входом забезпечить розподіл потоків соматичних пацієнтів і пацієнтів з COVID-19», - йдеться у повідомленні.

Для Рожнятівської ЦРЛ придбали рентген

Придбана рентгенівська діагностична система укомплектована цифровим плівковим принтером та оснащена плоско панельним детектором, рентгенівським пристроєм живлення, радіографічним столом з колоною та рентгенівським випромінювачем, додатковою робочою станцією лікаря-рентгенолога, вертикальною стійкою знімків, пультом керування та дозиметром.

Апарат придбали за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в сумі 2,61 млн. гривень та співфінансування з районного бюджету в сумі 181,133 тис.грн.

Джерело: https://galychyna.if.ua/

Всі права застережено ©2018-2021 Івано-Франківське регіональне відділення асоціації міст України