Центр освітніх інновацій планують відкрити у Франківську до початку нового навчального року

В Івано-Франківську облаштовують сучасний Центр освітніх інновацій у приміщенні на вулиці Незалежності, 36. Проект планують завершити за 3,5 місяці.

У Центрі проводимуть різноманітні майстер-класи й тренінги, зустрічі з відомими людьми тощо. Простір стане освітньою платформою, де юні франківці зможуть обмінюватися ідеями та втілювати в життя власні проекти, інформує прес-служба міської ради. 

Секретар міської ради Оксана Савчук особисто контролює кожен процес ремонтних робіт. Адже саме з її ініціативи в місті запрацює сучасний простір для навчання й розвитку дітей. 

"Ще одна мрія поступово втілюється в життя. Продовжуємо облаштовувати Центр освітніх інновацій. Сподіваємося, що вже з нового навчального року тут буде гамірно, багато дитячого сміху та креативу. Як і обіцяли, кожен етап ремонтних робіт фіксуємо, щоб ви могли разом із нами стежити за процесом створення Центру освітніх інновацій", – поділилася секретар ради Оксана Савчук.

Джерело: https://kurs.if.ua/news/tsentr_osvitnih_innovatsiy_planuyut_vidkryty_u_frankivsku_do_pochatku_novogo_navchalnogo_roku_foto_75124.html

Всі права застережено ©2018-2019 Івано-Франківське регіональне відділення асоціації міст України