ISUZU АТАМАN об’єднає всі села Брошнів-Осадської ОТГ пасажирським сполученням

Відтепер вулицями чотирьох населених пунктів Брошнів-Осадської ОТГ курсуватиме новий сучасний автобус ISUZU АТАМАN. Транспортний засіб придбано за кошти Державного бюджету за сприяння народного депутата України Анатолія Диріва. Автобус безоплатно перевозитиме жителів Брошнів-Осади, Креховичів, Кадобної та Брошнева. Відповідно буде налагоджено транспортне сполучення з усіма населеними пунктами громади.

Як відомо, ще наприкінці січня голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів на сесії селищної ради ініціював створення комунальної автостанції та повідомив депутатів, що громада придбає автобус. І ось обіцянку виконано – автобус уже в ОТГ. Він відповідає всім екологічним та технологічним європейським нормам, стандартам і вимогам експлуатації, розрахований на 30 місць.

Також для громади за кошти обласного екологічного фонду та ОТГ придбано новенький сміттєвоз, який буде вивозити тверді побутові відходи, зокрема обслуговуватиме 1170 сміттєвих баків, що їх безкоштовно отримають жителі ОТГ, котрі відтак укладуть угоду з місцевим ЖЕКом на їхнє обслуговування. А ще за гроші ОТГ куплено малогабаритний вантажний автомобіль для надання безкоштовних ритуальних послуг.

За словами Назарія Іваніва, крім цього, з Держбюджету виділено Брошнів-Осадській ОТГ мільйон гривень на придбання двох автомобілів для потреб охорони здоров’я, а саме – її первинної ланки у межах програми «Доступна медицина». Наразі триває процедура їх закупівлі.

Джерело: https://galychyna.if.ua/analytic/isuzu-ataman-ob-yednaye-vsi-sela-broshniv-osadskoyi-otg-pasazhirskim-spoluchennyam/?fbclid=IwAR1XM8-8XdhCeB1Mgv3KFp4k_d2FHbSmVNfQ_11_iRu_hWIekBfhMf90k_E

Всі права застережено ©2018-2022 Івано-Франківське регіональне відділення асоціації міст України