На Прикарпатті за кошти Світового банку комп’ютеризують органи соцзахисту

Підрозділи соціального захисту шести територіальних громад Прикарпаття найближчим часом отримають нове комп’ютерне обладнання.

Нові комп’ютери, придбані за кошти Світового банку в рамках програми «Модернізація системи соціальної підтримки населення» вже почали надходити до органів соціального захисту та служби у справах дітей Івано-Франківської міської, Олешнаської, Заболотівської, Делятинської, Коршівської та Матеївецької селищних територіальних громад.

Передачу нового обладнання вказаним територіальним громадам регламентовано наказом Міністерства соціальної політики України від 3 березня 2020 року № 184. В такий спосіб Уряд в особі Міністерства соціальної політики та Департамент соціальної політики Івано-Франківської ОДА мають намір посилити спроможність територіальних громад у сфері соціального захисту населення.

Вже невдовзі, як стверджують в Департаменті, нове технічне оснащення отримають ще 14 територіальних громад Прикарпаття. Це, зокрема, Нижньовербізька, Спаська, Печеніжинська, Космацька, Переріслянська, Більшівцівська, Яблунівська, Войнилівська, Новицька, Витвицька, Брошнів-Осадська та Коломийська, Тлумацька, Долинська територіальні громади.

Варто відзначити, що протягом листопада 2020 року 20 територіальних громал області отримали меблі для облаштування фронт офісів у громадах та посилення спроможності територіальних громад щодо виконання повноважень і функцій у сфері соціального захисту населення і захисту прав дітей.

Джерело: http://briz.if.ua/

Всі права застережено ©2018-2023 Івано-Франківське регіональне відділення асоціації міст України