Верхнянська об’єднана громада отримала новий сміттєвіз

В рамках допомоги від програми USAID DOBRE, у Верхнянській громаді, зокрема, налагоджують послугу збору та сортування сміття.

Сміттєвіз, який передали громаді, разом із попередньо закупленими баками, дасть змогу комплексно вирішувати проблеми із твердими побутовими відходами в ОТГ.

“Поводження із твердими побутовими відходами – один із компонентів програми покращення послуг в ОТГ із якими ми співпрацюємо. Загалом ця проблема притаманна громадам по всій Україні і вирішити її можна лише разом, комплексно”, – зазначив регіональний менеджер програми DOBRE Дмитро Коваль.

У селах громади створюють майданчики роздільного збору сміття. Відходи ділитимуть на три фракції: папір, пластик та скло.

“Екологічна ситуація, здоров’я мешканців – це найважливіший аспект. Ми намагаємося покращити інфраструктуру, зробити центри дозвілля для молодшого та старшого покоління. Але найважливіше – аби було комфортно і люди відчували спільну участь у розвитку громади”, – підкреслив голова Верхнянської об’єднаної громади Микола Філіпович.

Учасники зустрічі також оглянули інші проекти, які створюються завдяки програмі DOBRE – реконструкцію залу засідань, а також відкритий у листопаді молодіжний громадський простір «Community Space».

Джерело: gk-press.if.ua/verhnyanska-obyednana-gromada-otrymala-novyj-smittyeviz/

Всі права застережено ©2018-2021 Івано-Франківське регіональне відділення асоціації міст України