Нове підприєство на території Ямницької ОТГ

Промислова база Ямницької об’єднаної територіальної громади поповнилася новим об’єктом. На території ОТГ розпочала свою діяльність компанія “Ерідон” – потужний агропромисловий гігант, один з найбільших в Україні дистриб’юторів насіння, міндобрив та засобів захисту рослин, що має свої представництва у всіх регіонах України.

У п’ятницю 01 березня 2019 р. в с. Ямниця відбулося урочисте відкриття дистриб’юторського центру компанії, яке відвідав голова Ямницької об’єднаної територіальної громади Роман Крутий. На заході були присутні власник МПП Фірма “Ерідон” Сергій Кролевець, директор регіонального підрозділу “Ерідон” в Івано-Франківській області Микола Шнайдер, представники сільського господарства й агропромисловості з Польщі та всієї України. Після урочистих привітань і презентації компанії гості заходу оглянули територію новоствореного об’єкту, що включає побудовані відповідно до сучасних стандартів складське приміщення та просторий офіс для роботи з клієнтами.

Поява нового промислового об’єкта на теренах Ямницької об’єднаної територіальної громади збільшить надходження до місцевого бюджету, сприятиме створенню нових робочих місць, активізації логістики в межах ОТГ та розвитку промисловості громади загалом.

Фотозвіт за посиланням: https://yamnytsya-otg.if.ua/2019/03/nove-pidpryemstvo-na-terytoriji-yamnytskoji-oth/?fbclid=IwAR12XiMW13Fc0wtftk6EuCdojP_jxwIFeml9N9qnsYdcLE1rSwrBSKmM_C0

Всі права застережено ©2018-2021 Івано-Франківське регіональне відділення асоціації міст України