Індивідуальні сміттєві контейнери у кожний двір громади!

В результаті реалізації проекту “План удосконалення послуги поводження з твердими побутовими відходами” в рамках проекту “Децентралізація приносить кращі зміни та ефективність (”DOBRE”)”, вчора 20 березня 2019 року у місцевій громаді Гринівка проводилася видача контейнерів для сміття, придбаних за кошти бюджету громади. 1 листопада 2018 року за рахунок коштів програми ”DOBRE”, нам було доставлено  в Старобогородчанську ОТГ спецавтомобіль для збирання сміття.

Жителі Гринівки одні із найкращих в Старобогородчанській ОТГ щодо оплати за вивіз сміття з території громади. А це означає, що кожний житель мріє про те, щоб Гринівка ставала дедалі чистішою і привабливішою. Зроблені уже перші кроки для втілення проекту  “План удосконалення послуги поводження з твердими побутовими відходами” в життя. Жителі Гринівки вдячні представникам програми ”DOBRE” та Старобогородчанській ОТГ за сприяння та намагання зробити комфортнішою  та зручною  для жителів громади, реалізацію  проекту “План удосконалення послуги поводження з твердими побутовими відходами”.  Зараз залишилося віднайти кошти громаді, закупити ще по одному такому контейнеру в двір і повноцінно запровадити роздільне збирання сміття на території Старобогородчанської ОТГ.  

Бвльше інформації за посиланням: https://st-bogorodchany-gromada.gov.ua/news/1553163535/?fbclid=IwAR32YrtuaclNdL1eGaiSWhkfSc5l7JEuzVrwBSNsgMx-w9EVmRF5oq8LXhg

Всі права застережено ©2018-2023 Івано-Франківське регіональне відділення асоціації міст України