24-25 серпня у Косові відбудеться шостий фестиваль-конкурс «Мальований дзбаник»

Впродовж 24 та 25 серпня цього року в місті Косові відбудеться Третій відкритий обласний фестиваль кераміки, ремесел та фольклору, а також VІ фест-конкурс «Мальований дзбаник».

Організаторами дійства виступають управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації, косівські райдержадміністрація, районна та міська ради, відділ культури, національностей та релігій Косівської РДА, БОБФ «Автентика Гуцульщини», Косівський інститут прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв, Косівська регіональна організація Національної Спілки художників, осередок Національної спілки майстрів України та Національний природний парк «Гуцульщина», пише Фіртка з посиланням на ІФ ОДА.

У програмі фестивалю – наукова конференція «Гуцульська кахельна піч як артефакт культури», відвідини майстерень місцевих керамістів, виставка-ярмарок творів народного мистецтва, фестивальна хода, конкурси, майстер-класи, гончарна ватра, культурно-мистецька програма та традиційні гуцульські страви.

Джерело: http://firtka.if.ua/blog/view/naprikintsi-serpnia-u-kosovi-vidbudetsia-shostii-festival-konkurs-malovanii-dzbanik

Всі права застережено ©2018-2019 Івано-Франківське регіональне відділення асоціації міст України