«Транскордонне співробітництво між Україною та Словаччиною» - новий проєкт Асоціації міст України

8 квітня 2021 року відбудеться вступна конференція проєкту «Транскордонне співробітництво між Україною та Словаччиною - CBC4US», який фінансується в рамках Програми Фінансового механізму Європейської економічної зони під назвою: GGCO1, «Програма «Належне врядування та транскордонне співробітництво» (EEA Grants). Захід проводиться у форматі онлайн.
Проєкт впроваджують Асоціація міст України (АМУ), Асоціація міст та громад Словаччини (ZMOS), Норвезька асоціація місцевих та регіональних влад (KS) та Словацько-європейське культурне товариство «FEMAN».
Проєкт «Транскордонне співробітництво між Україною та Словаччиною» отримує грант від Ісландії, Ліхтенштейну та Норвегії через EEA Grants. Проєкт співфінансується з Державного бюджету Словацької Республіки.
Мета проєкту  -   сприяння громадам України у використанні досвіду у сфері модернізації місцевого самоврядування, реалізації права на належне управління, принципів корпоративної соціальної відповідальності та прозорої діяльності в органах місцевого самоврядування, вивченні переваг та недоліків застосування певних практик.
Проєкт поширюватиме кращі практики Словаччини, країн V4 та Норвегії в різних сферах знань та досвіду діяльності органів місцевого самоврядування з акцентом на інноваційні та смарт-рішення.
У конференції візьмуть участь Посол Норвезького Королівства у Словаччині, Посол України в Словаччині, Державний Секретар Міністерства закордонних та європейських справ Словаччини, Президент ZMOS, Виконавчий директор та інші представники АМУ, KS, Ради європейських муніципалітетів та регіонів, мери словацьких та українських міст.
Робочі мови: словацька, українська, англійська.
Конференція розпочнеться о 10.30 і триватиме до 13.15
Увага! Для участі у конференції необхідно до 6 квітня пройти реєстрацію шляхом заповнення форми за посиланням 
Захід відбуватиметься у форматі ZOOM-конференції, всі зареєстровані учасники отримають ZOOM-посилання електронною поштою.

Детальна інформація про програми та проєкти EEA Grants у Словаччині на сайті  www.eeagrants.sk

Всі права застережено ©2018-2023 Івано-Франківське регіональне відділення асоціації міст України