Парламентський Комітет врахував позицію АМУ щодо фінансової підтримки добровільного об'єднання громад

6 лютого відбулося засідання Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, на якому було розглянуто внесений Кабінетом Міністрів законопроект «Про внесення змін до статті 10 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» щодо фінансової підтримки державою добровільного об’єднання територіальних громад сіл, селищ, міст» № 8213 від 30.03.2018 р. 
Законопроект передбачає врегулювання порядку щорічного визначення розміру субвенцій місцевим бюджетам об’єднаних територіальних громад зі зменшенням обсягу таких субвенцій у розрахунку на одного сільського жителя  на 20% щороку.
Асоціація міст України у своєму висновку висловила незгоду з таким підходом, оскільки він є несправедливим щодо нових ОТГ, утворюваних кожного наступного року реформи, і може демотивувати подальші добровільні об’єднання територіальних громад.
Парламентський Комітет врахував позицію АМУ, але не зміг визначитися щодо підтримки зазначеного законопроекту і вирішив залишити це на розсуд безпосередньо Верховної Ради України.
ДЖЕРЕЛО:https://www.auc.org.ua/novyna/parlamentskyy-komitet-vrahuvav-pozyciyu-amu-shchodo-finansovoyi-pidtrymky-dobrovilnogo?fbclid=IwAR1bDjZ3_6oGWnQFrv4-Zvw8IGj0255XN-koTMK7KLTnQHpYdxfv9EinkB8

Всі права застережено ©2018-2019 Івано-Франківське регіональне відділення асоціації міст України