У двох селах Івано-Франківської ОТГ відкрили підрозділи ЦНАПу

Територіальні підрозділи Центру надання адміністративних послуг урочисто відкрили у Добровлянах та Колодіївці.

Вони, як і інші підрозділи ЦНАПу, працюють за єдиним принципом надання адмінпослуг. Обидва працюватимуть у приміщенні сільської ради.

За словами керівника Центру надання адміністративних послуг Івано-Франківська Богдана Пителя, тут доступні 210 адмінпослуг. Серед них: реєстрація та зняття з реєстрації місця проживання, архітектурні та земельні питання, питання опіки та піклування. Також тут можна оформити комплексну послугу «єМалятко» та зробити транспортну картку «Галка».

«Тобто тут доступні всі ті послуги, що й головному офісі, крім оформлення паспорта громадянина України, закордонного паспорта, водійських посвідчень та реєстрації авто. Причина цього – для оформлення цих документі необхідне спеціальне обладнання. Тому наразі ці послуги можна отримати лише в центральному відділенні ЦНАПу», – розповів Богдан Питель.

Також у селах доступна і послуга «Мобільний адміністратор». Цей сервіс в Івано-Франківську запровадили одними з перших в Україні. Як це працює: людина залишає заявку і адміністратор приїде до неї додому.

Міський голова Руслан Марцінків заявив, що наступні територіальні підрозділи відкриються в Узині та Братківцях.

Всі права застережено ©2018-2021 Івано-Франківське регіональне відділення асоціації міст України