У Брошнів-Осадській міській лікарні відкрили сучасний рентген-кабінет

У Брошнів-Осадській міській лікарні запрацював сучасний рентгенодіагностичний комплекс ІМАХ 160 на 2 робочі місця в комплекті з пристроєм цифрової рентгенографії вартістю 1 млн. 700 тис. гривень, з яких 200 тис. грн. - співфінансування з селищного бюджету Брошнів-Осадської ОТГ. Таке сучасне дороговартісне медичне обладнання придбали на прохання голови Брошнів-Осадської ОТГ Назарія Іваніва за сприяння голови ОДА Олега Гончарука та народного депутата України Анатолія Диріва. Тепер рентген-обстеження безоплатно зможуть пройти тільки ті жителі Брошнів-Осадської ОТГ, які уклали декларації із лікарями. Завдяки новому рентгенологічному обладнанню можна буде виявляти відповідні патології на ранніх стадіях. Варто відзначити, що променеве навантаження на пацієнта буде в 10 разів менше, а якість обстеження значно вища в порівнянні зі старим рентген-апаратом, якому було уже більше 30 років.
Сьогодні символічну стрічку урочисто перерізали народний депутат України Антолій Дирів, голова облдержадміністрації Олег Гончарук та голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів. 
За плідну консолідовану роботу, амбітні прагнення творити світле майбутнє для громади молодому та ініціативному очільнику Брошнів-Осадської ОТГ Назарію Іваніву подякували Олег Гончарук та Анатолій Дирів. Відтак отець-капелан Іван Креховецький та отець Володимир Майка освятили рентген-кабінет та побажали Божого благословення. За фінансову можливість реалізовувати заплановане Назарій Іванів висловив вдячність народному депутату України та голові облдержадміністрації відповідно Анатолію Диріву та Олегу Гончаруку.
У приміщенні, де встановлений новий рентгенодіагностичний комплекс, проведений ремонт, згідно з вимогами інспекції ядерного регулювання України і санітарних правил, встановлено сучасну вентиляційну систему.

 

Джерело:https://www.facebook.com/215222109043375/posts/377435599488691/

Всі права застережено ©2018-2020 Івано-Франківське регіональне відділення асоціації міст України